Darmowe zasoby cyfrowe, które pobierzesz w sierpniu z Envato, żeby stworzyć kreatywne projekty!

Opublikowano 4.08.2020 21:26 -


Envato, jak co miesiąc, udostępnia za darmo kilka elementów ze swoich zasobów. W sierpniu możecie pobrać całkowicie za darmo kolejny plik audio, wideo, 3D, zdjęcie, grafikę oraz szablon strony internetowej. 

Envato Market to istna skarbnica zasobów cyfrowych, które można wykorzystać w wielu projektach. Oferowane przez Envato pliki mogą wzbogacić pracę agencji kreatywnych, webdesignerów, a także freelancerów, którzy tworzą kreatywne projekty. Platforma oferuje różnego rodzaju motywy do WordPressa przystosowane do każdej tematyki tworzonej strony internetowej czy bloga. Użytkownicy WordPressa mogą tam też znaleźć mnóstwo wtyczek, które rozszerzą funkcjonalność tego CMS-a. Poza tym można skorzystać z ogromnej bazy szablonów stron stworzonych w HTML-u. Zainteresowani zdjęciami, grafikami, a także materiałami wideo, również znajdą coś dla siebie.

Szablon strony internetowej za darmo z Envato Market

Zasoby Envato Market dostępne za darmo

Niestety dostęp do takich zasobów wiąże się z koniecznością ponoszenia stosownej opłaty na rzecz Envato Market. Platforma mimo to konieczności zarabiania, robi ukłon w kierunku wszystkich odwiedzających stronę i co miesiąc udostępnia po jednym pliku z danego zasobu cyfrowego całkowicie za darmo. Ja się do tego tak przyzwyczaiłem, że regularnie co miesiąc odwiedzam Envato Market i pobieram za darmo wszystkie dostępne pliki. Możecie zapytać po co? Ale często taka baza mnie ratowała, bo brakowało mi podkładu muzycznego do jakiegoś filmu albo zdjęcia lub grafiki, znajdowałem je w pobranych wcześniej zasobach i to bezpłatnie. 

Plik wideo dostępny za darmo w Envato Market

Pliki dostępne za darmo w sierpniu

Sierpniowe gratisy od Envato Market prezentują się następująco: 

Jak pobrać pliki z Envato za darmo?

Aby pobrać z Envato Market pliki za darmo, wystarczy zarejestrować konto. Po przejściu na kartę każdego z produktów, oprócz możliwości zakupu, zobaczycie przycisk “Download it for free!”. Pamiętajcie, że produkty cyfrowe udostępnione za darmo na Envato Market posiadają pewną wadę, czyli pozbawione są dostępu do ewentualnych aktualizacji oraz wsparcia.

Wieści z Rozładowani.pl