Potrzebujecie nowej tapety na telefon, tablet lub komputer? DailyWeb spieszy z pomocą 😉

Ostatnio moją uwagę przykuło napotkane gdzieś w Internecie stwierdzenie, że „nowa tapeta w telefonie może naprawdę dużo zmienić w czyimś życiu”.

I cóż, pozostaje mieć nadzieję, że tapety na telefon, które udostępniamy dla Was jako DailyWeb za darmo i w wysokiej rozdzielczości przyniosą w Waszych życiach właśnie taką pozytywną zmianę. Albo będzie to po prostu coś fajnego i nowego.

Warto podkreślić, że zamieszczone poniżej zdjęcia są na licencji CC0 (Public Domain). Na naszych łamach będziemy jeszcze z pewnością dokładnie tłumaczyć co to znaczy, ale dla Was – naszych czytelników – najważniejsza informacja jest taka, że zamieszczone poniżej zdjęcia są całkowicie darmowe i można ich używać jak się chce, bez konieczności podawania źródła (choć oczywiście jeśli to zrobicie, to będzie nam bardzo miło). Nasze tapety na telefon możecie wykorzystywać na własny użytek, ale także komercyjnie. Droga wolna!

Darmowe tapety na telefon

A teraz gwóźdź programu:

Morze Bałtyckie – falochron w Ustce nocą

Tapety na telefon - darmowa tapeta z Bałtykiem nocą

Wysoka rozdzielczość

Widok na Morze Bałtyckie z głazem

baltic sea stone view

Wysoka rozdzielczość

Darmowa tapeta na telefon – las

darmowa tapeta na telefon las

Wysoka rozdzielczość

Tapeta na komputer – Bałtyk przed burzą

baltic sea

Wysoka rozdzielczość 

Las i morze, morze i las

morze i las

Wysoka rozdzielczość 

Tapeta na komputer – widok na Morze Bałtyckie

widok na morze baltyckie

Wysoka rozdzielczość


CC0
To the extent possible under law, Jakub Wojajczyk has waived all copyright and related or neighboring rights to all of the photos uploaded in this article. This work is published from: Polska.

Czekamy na Wasze głosy!

Tak jak wspomniałem, powyższe zdjęcia są Public Domain. Będzie mi jednak miło jeśli jako źródło podacie DailyWeb lub wpadniecie na mojego Instagrama: @koobek.

Dajcie też znać jak Wam się podoba taki prezent, czy wykorzystaliście którąś z tapet, no i oczywiście, czy chcecie więcej 😉 Jeśli takie będą, to chętnie również odpowiem na pytania bardziej techniczne, np. odnośnie sprzętu, lokalizacji czy aplikacji do retuszu zdjęć.