Darmowe ilustracje. W sam raz na Twoją stronę, do aplikacji czy też prezentacji - unDraw.co

Darmowe ilustracje. W sam raz na Twoją stronę, do aplikacji czy też prezentacji – unDraw.co

Opublikowano 24.04.2019 10:24 -


Opensource’owa biblioteka ilustracji, które możemy w prosty sposób dopasować kolorystycznie do naszych potrzeb? Za darmo do użytku prywatnego oraz komercyjnego? Zwłaszcza to drugie w dobrej jakości stanowi rzadkość, prawda? Od dzisiaj nie musicie już jednak dłużej szukać.

Często się zdarza, że potrzebujemy rozmaitych materiałów graficznych do naszego projektu. Czasami zdjęcia nie wystarczą bądź kłócą się z ogólną koncepcją. Jeśli nie masz umiejętności ilustratora (tak jak ja), powinieneś zapisać sobie w zakładkach adres tej strony — undraw.co.

Tak, jak wspomniałem we wstępie — wszystkie ilustracje dostępne są za darmo do użytku prywatnego oraz komercyjnego. To ich ogromna zaleta. Jest jednak pewien minus, który jednocześnie jest atutem undraw. Nie ma co ukrywać, jest to darmowy zasób naprawdę dobrej jakości (i ilości). Według mnie może to sprawić, że będzie dość często pojawiał się w sieci.

Strona pozwala nam w prosty sposób zmienić główny akcent kolorystyczny ilustracji, używając colorpickera lub podając hexa. Dzięki temu jeszcze lepiej i łatwiej dostosujemy ten dość pokaźny zbiór do naszych potrzeb.

Reasumując — jeśli szukasz darmowych ilustracji na swoją stronę, do aplikacji lub prezentacji to undraw.co na pewno jest miejscem, o którym powinieneś pamiętać.

 Sprawdź undraw.co

Wieści z Rozładowani.pl