Darmowe gry z PS Plus na czerwiec - same hity!

Opublikowano 28.05.2020 17:38 -


Przedwczoraj pisałem o tym, że Sony niespodziewanie udostępniło za darmo, w ramach abonamentu PS Plus grę Call of Duty: WWII, a dzisiaj kolejna zaskakująca wiadomość drugą grą w czerwcu będzie... Star Wars Battlefront 2.

Pierwsze informacje pojawiły się już wczoraj rano, jakoby druga część Star Wars Battlefront miała dołączyć do darmowego zestawu na czerwiec. Jednak rzadko kiedy plotki dotyczące PS Plus się potwierdzają, do takich rewelacji trzeba podchodzić z ostrożnością. Jak się okazuje tym razem przecieki stały się prawdą i na czerwiec Sony daje dwa duże hity dla abonentów PS Plus!

Call of Duty: WWII już dostępne!

Jak wspomniałem gra Call of Duty: WWII jest już dostępna za darmo dla abonentów pod tym linikiem, Star Wars Battlefront 2 będzie za darmo w przyszłym tygodniu, we wtorek. Do tego czasu warto pobrać gry majowe. Dla przypomnienia były to:

Cities: Skylines - PlayStation®4 Edition

Zbuduj miasto swoich marzeń: Planuj sieci dróg, linie autobusowe i parki. Przynieś miastu skąpaną w smogu rewolucję przemysłową lub stwórz wymarzone dla turystów spokojne miasteczko nadbrzeżne zasilane odnawialną energią. Wprowadź w życie swoją wizję! Wielopoziomowa symulacja: Wcielając się w rolę burmistrza musisz odnaleźć równowagę między podstawowymi potrzebami, takimi jak edukacja, elektryczności opieki zdrowotnej i wieloma innymi, a także rozwojem gospodarczym miasta.

Farming Simulator 19

Jedyny w swoim rodzaju symulator farmy powraca z udoskonaloną grafiką i oferuje najbardziej realistyczną symulację gospodarstwa! Zostań nowoczesnym rolnikiem i rozwiń swoją farmę w dwóch środowiskach, amerykańskim i europejskim, w których czeka na Ciebie wiele nowych, ekscytujących zajęć gospodarczych.

Wieści z Rozładowani.pl