Na początku lutego Microsoft zaskoczył graczy konsolowych i udostępniono m.in. Gears 5 w ramach darmowych gier w Games With Gold na luty. Oprócz tego otrzymaliśmy wtedy Indianę Jonesa i Resident Evil (2015). W połowie miesiąca dorzucono Dandara: Trials of Fear Edition i Lost Planet 2. Marzec jednak już nie będzie taki ciekawy.

Właśnie ogłoszono, że w abonamencie Games With Gold w marcu 2021 do pobrania za darmo będą cztery pozycje. Już w najbliższy poniedziałek w ofercie pojawi się Warface: Breakout i Metal Slug 3, a połowie marca otrzymamy dodatkowo Vicious Attack Llama Apocalypse i Port Royale 3.

Darmowe gry w Games With Gold na marzec

Warface: Breakout

Zostań najlepszym najemnikiem przyszłości w Warface: Breakout, taktycznej strzelance online, w której ostra wymiana ognia i strategiczna kooperacja drużyny determinują PvP wysokich lotów. Bierz udział w walce zbrojnej, w ułamku sekundy podejmuj decyzje i do mistrzostwa opanuj arsenał broni, aby przechytrzyć przeciwników i zwyciężyć.

Metal Slug 3

Vicious Attack Llama Apocalypse

VALA to szalona strzelanka typu top-down, w której zdalnie sterujesz niezliczoną armadą mechów ze stacjonującego na oceanie lotniskowca, odpierając hordy parzystokopytnych. Cel apokaliptycznej misji: Laminaci muszą zostać zlikwidowani.

Port Royale 3

Karaiby, niespokojny wiek XVII. Potężne królestwa Hiszpanii, Anglii, Francji i Holandii walczą o wpływy w koloniach. Na arenę wkraczasz Ty, młody kapitan, którego celem jest osiągnięcie statusu najpotężniejszego człowieka w Nowym Świecie.


Posłuchaj nas!