"Dark": sezon finałowy już za miesiąc na Netflix! [wideo]

Opublikowano 26.05.2020 11:43 Aktualizacja: 13.06.2020 13:56 -


Serial "Dark" na Netflixie szybko zdobył masę fanów. W Polsce oglądalność skoczyła szczególnie przy drugim sezonie. Sam śledzę losy bohaterów z zapartym tchem. Dzisiaj Netflix opublikował wideo, gdzie zapowiedziana została data premiery sezonu finałowego.

Trzeci sezon "Dark" pojawi się 27 czerwca na platformie Netflix. Warto zauważyć, że dzień ten to sobota, co jest dość nietypowe dla Netflixa (zazwyczaj premiery odbywają się w piątek). Oczywiście nie jest to bez znaczenia, ale spoilerować nie chcę ;)

W opisie pod wideo możemy przeczytać:

"Ostatni cykl wkrótce się zacznie. Czy pętla w końcu zostanie przerwana? Dowiesz się już 27 czerwca. Tylko na Netflix"".

Obejrzałem serial Dark i więcej we mnie rozczarowania niż satysfakcji

"Dark" - sezon trzeci

Showrunnerzy Jantje Friese i Baran bo Odar tak opowiadają o zakończeniu serialu:

"Od samego początku planowaliśmy DARK jako trylogię o podróży w czasie. Kiedy uświadomiliśmy sobie, jak dużą popularnością na całym świecie cieszył się pierwszy sezon, byliśmy wniebowzięci. W tej chwili fani mogą rozkoszować się oglądaniem drugiego sezonu, a my właśnie rozpoczęliśmy produkcję trzeciej, ostatniej już odsłony tej pełnej paradoksów sagi rodzinnej. Odpowiemy w niej na pytania, jakie dręczyły naszych widzów, i z biegiem czasu pomożemy rozwikłać wszystkie zagadki tej historii. Na pewno ciężko będzie nam pożegnać się z postaciami, które zdążyliśmy tak polubić, ale przecież początek jest końcem, a koniec początkiem".

Netflix - czy warto? Omówienie cen, pakietów i konkurencji

Kilka faktów o trzecim sezonie

  • Do grudnia w okolicach Berlina zostanie nakręconych osiem godzinnych odcinków.
  • W trzecim sezonie w centrum wydarzeń ponownie znajdą się rodziny Nielsenów, Kahnwaldów, Tiedemannów i Dopplerów. Spróbują rozwikłać tajemnice małego miasteczka Winden oraz znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy można rozwiązać pętlę czasu i zmienić mroczne przeznaczenie wszystkich bohaterów?
  • Kelly Luegenbiehl, wiceprezes międzynarodowych produkcji oryginalnych Netflix (International Originals Netflix): - Rozpoczęcie produkcji ostatniego sezonu DARK to znacznie więcej niż tylko początek prac nad trzecią odsłoną serii: nasza pierwsza niemiecka oryginalna produkcja dosłownie zatacza koło. Nie mogę się doczekać, aż Jantje i Bo w pełni zrealizują swój zamysł i dokończą opowiadanie tej historii oraz zdradzą wszystkie tajemnice publiczności i fanom na całym świecie, którzy od samego początku ciepło przyjęli DARK.
  • Tak jak w poprzednich sezonach, scenariusz wszystkich ośmiu odcinków napisała Jantje Friese, a wyreżyseruje je Baran bo Odar. Za zdjęcia odpowiada Nikolaus Summerer.
  • Za produkcję serialu ponownie odpowiadać będzie W&B Television. Producentami wykonawczymi są Friese oraz Odar, a także Quirin Berg i Max Wiedemann.
  • Do obsady serialu powrócą Louis HofmannJördis Triebel, Lisa Vicari, Mark Waschke, Andreas Pietschmann i Lea van Acken. Dołączą do nich Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel i Axel Werner.
źródło: Netflix Polska
Wieści z Rozładowani.pl