Ostatni miesiąc spędziliśmy, kontrolując swoje wydatki biorąc udział w #MAMwyzwanie. Wybraliśmy kategorie, podzieliśmy się obowiązkami oraz jasno ustaliliśmy maksymalne i nieprzekraczalne limity wydatków. Mieliśmy chwile, w których wątpiliśmy w wykonanie planu, ale udało nam się pokonać wątpliwości! Zrealizowaliśmy założenia w 98,59 procentach! Wcale nie było to takie proste, jak może się wydawać… I teraz mamy dla Was konkurs!!!

Walczyliśmy z pokusami, przeglądaliśmy oferty i zrealizowaliśmy nasz plan! Wyzwanie z platformą MAM trwało w idealnym okresie – wszyscy musieliśmy poszukiwać prezentów. Czas Bożego Narodzenia nie sprzyja oszczędzaniu. Sprzedawcy prześcigają się w zniżkach, za wszelką cenę próbują zainteresować klienta. My mieliśmy jasne ograniczenia, których musieliśmy się trzymać. Dzięki temu przynajmniej częściowo nie wpadliśmy w świąteczny szał zakupów i nauczyliśmy się, że planowanie wydatków przynosi wiele korzyści. A jeżeli zrobi się to za pomocą platformy MAM, to można zdobyć środki na opłacenie rachunków.

A skoro już mowa o środkach na rachunki 😊…

MAM-y dla was konkurs! I to z bardzoooo atrakcyjną nagrodą…

Opiszcie nam, jakie są Wasze sposoby na sprawne zarządzanie budżetem, mądre zakupy i wydatki, oszczędzanie – finansowe lifehacki, a przez cały rok być może będziecie mogli zapomnieć o rachunkach za media, bo opłacie je za Was platforma MAM – właśnie rusza wyjątkowy konkurs DailyWeb i platformy MAM!

Ubiegły miesiąc w naszej redakcji upłynął pod znakiem #MAMwyzwanie z platformą MAM, w którym braliśmy udział. Dla przypomnienia – wraz z Antyweb, Tabliczni i Jestem Geekiem rywalizowaliśmy z blogami lifestylowymi i finansowymi o to, kto przy pomocy platformy MAM jest w stanie dokładnie zaplanować i najbardziej precyzyjnie zrealizować swoje wydatki, zyskując przy okazji środki na opłacenie rachunków. Przebieg #MAMwyzwanie mogliście śledzić w naszych social mediach, a także we wpisach Łukasza i Adriana.

 I choć głównej nagrody niestety nie udało się zgarnąć, ogromna satysfakcja pozostaje. Dzięki, temu, że wzięliśmy udział w #MAMwyzwanie i poradziliśmy sobie z nim bardzo dobrze, mamy teraz dla was konkurs #FinansoweLifehacki ze świetną nagrodą do wygrania! Osoba, która wygra nasz konkurs zyska opłacenie rachunków za media przez okres 12 miesięcy do kwoty 400 zł w każdym miesiącu, czyli nawet 4800 zł, którymi platforma MAM opłaci jej zobowiązania wobec dostawców mediów.

Jak widzicie, gra jest Waszego zaangażowania! Zadanie konkursowe jest bardzo proste i jego wykonanie nie wymaga od was dużej inwestycji czasowej.

KONKURS DAILYWEB I PLATFORMY MAM

Zadanie konkursowe: Jaki jest Twój sposób na sprawne zarządzanie budżetem, mądre zakupy i wydatki, oszczędzanie – finansowe lifehacki? Opisz lub pokaż nam swój najlepszy lifehack finansowy, który stosujesz aby zoptymalizować swoje wydatki.

Forma zgłoszenia dowolna – liczymy tutaj na Waszą kreatywność 😊. Z chęcią przyjmiemy wszystkie opisy, zdjęcia, grafiki lub krótkie filmiki wideo. Najciekawszy, najbardziej oryginalny lub najskuteczniejszy lifehack zostanie przez nas nagrodzony.

Na wasze zgłoszenia czekam w komentarzach pod tym postem.

Nagroda: opłacenie rachunków do kwoty 400 PLN/miesięcznie przez cały 2018 rok

Czas trwania konkursu: Na Wasze zgłoszenie czekamy od dziś, czyli 4 stycznia do 18 stycznia.

O czym należy pamiętać: Warunkiem koniecznym by móc wziąć udział w konkursie jest posiadanie aktywnego konta na platformie MAM – pełna konfiguracja. Założenie konta jest całkowicie darmowe, a jego pełna konfiguracja zajmuje zaledwie kilka chwil. Założyć konto możecie na stronie jamam.pl, o tym, jak to wygląda w praktyce, możecie także przekonać się sprawdzając wpis Adriana o platforie MAM. Dodanie do zgłoszenia (każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie) klauzuli, którą znajdziecie Tutaj

CZAS START! Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w regulaminie. Wyniki zostaną ogłoszone na naszym blogu już 22 stycznia!

Klauzula do dołączenia w komentarzu:

„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922).”