Chcemy być fair. Do głosowania trafiają tylko sprzęty, które redaktorzy DailyWeb mieli w rękach. Mogli przetestować, wymacać, sprawdzić i spisać dla Was swoje wrażenia. Teraz chcemy spytać Was o opinię i poprosić o wybranie Waszego najlepszego typu w danej kategorii. Link do głosowania znajduje się na dole strony. A teraz nieco więcej o naszym plebiscycie.

W sumie w tym roku udało nam się przetestować prawie setkę produktów. Do plebiscytu zdecydowaliśmy się dodać kategorie, w których było więcej niż 5 urządzeń. Oto lista kategorii:

  • Słuchawki „małe”
  • Słuchawki „duże”
  • Sprzęty grające
  • Smartfony
  • UTO (Urządzenia Transportu Osobistego)
  • Klawiatury (również w zestawie z myszką)

W każdej kategorii możecie oddać jeden głos. Do każdego urządzenia podlinkowana jest pełna recenzja. Wcale nie musicie posiadać danego urządzenia, aby na nie zagłosować, może Wam się po prostu podobać/uważacie je za warte Waszego głosu.

Musimy nadmienić, że nie jest to w żadnym wypadku sponsorowany plebiscyt. Cała władza w ręce ludu :) Produkty w kategoriach ułożone są w porządku chronologicznym – kiedy testowaliśmy dany sprzęt. Głosowanie będzie trwało 2 tygodnie, do końca stycznia 2020 roku. Na koniec zrobimy podsumowanie i może rozdamy wyróżnienia. Jeszcze nigdy nie rozdawaliśmy nagród. W sumie to jeszcze nigdy nie robiliśmy żadnego plebiscytu. DailyWebstery 2020 to nasz pierwszy raz. Jesteśmy bardzo ciekawi, co z tego wyjdzie.

Ewidentnie 2019 rok stoi w naszym dziale testów pod znakiem słuchawek i głośników. Jaki będzie 2020? Kto wie. A może Twoja firma produkuje jakiś sprzęt lub oprogramowanie – zapraszamy do kontaktu, chętnie go wrzucimy w kolejkę i przetestujemy. Dlaczego to robimy? A dlaczego nie. Sporo sprzętu testujemy, chcemy zobaczyć, co jest najciekawsze Waszym zdaniem.

Głosowanie trwa do 31 stycznia. Na początku lutego przestawimy listę laureatów!

DailyWebster 2020 – oddaj swój głos

Plebiscyt zakończony. Dziękujemy wszystkim za głosy.