DailyWebowe Q&A, czyli Wy pytania, a my Wam video. Dla najciekawszych pytań nagrody!

Opublikowano 18.02.2020 21:05 -


Skrzętnie odłożone budżety, po całkiem pomyślnej końcówce ubiegłego roku, miały nam starczyć na MWC w Barcelonie. No i starczyło, bilety kupione, noclegi kupione, tylko samego eventu zabrakło. Mimo wszystko lecimy i wykorzystamy ten czas konstruktywnie, chcemy sprawdzić nowe formaty, na które nigdy nie było czasu. Na pierwszy ogień Q&A, czyli zadajcie nam pytania, a my na nie odpowiemy w formie video.

Mamy kilka pomysłów, formatów, na które nigdy nie było czasu na DailyWeb. Jednym z nich jest sesja Q&A (questions and answers), w których to Wy zadajecie pytania, a my na nie przygotujemy odpowiedzi w formie video. To będzie doskonała okazja, by pokazać Wam, jak pracujemy, opowiedzieć jak wszystko odbywa się od naszej strony.

Jak wygląda proces publikacji artykułu od czasu stworzenia pomysłu, do momentu jego publikacji. Myślę, że starczy nawet przestrzeni, by opowiedzieć Wam nieco więcej na temat tego, czym zajmujemy się na co dzień i jak łączymy to z działaniem DailyWeb (i jakie to trudne!).

naklejki dw

Zapytaj nas

Jeśli chcecie zapytać o jakikolwiek obszar naszego działania, hobby i zainteresowania lub cokolwiek innego, zapraszamy Was do dodawania pytań w komentarzach pod artykułem. Możecie pytać konkretnych autorów, a myślę, że nawet naszego developera, który dba o zaplecze techniczne.

Na Wasze pytania czekamy do  niedzieli, tj. 23.02.2020, do godziny 21:00

Najlepsze trzy pytania nagrodzimy DailyWebowym pakietem naklejek i smyczy :)

Wieści z Rozładowani.pl