Z tego odcinka dowiecie się kto z nas lubi piłkę nożną, a kto nie. Jak zrodziła się idea zmiany wyglądu naszego serwisu i w którą stronę zmierzamy. Redesign prowadzony będzie w myśl czytelności i użyteczności. Posłuchajcie dlaczego warto być w naszym newsletterze oraz co nami kierowało podczas włączania takiej funkcji u nas i jak się nią opiekujemy.

2/3 WWWłaśnie ekipy nie lubi iTunes, w którym możecie nas posłuchać. Niedawno zaindeksowały nas także apki do podcastów na androidzie. W odcinku także słowem o powerbankach, które tak hucznie weszły na nasz blog. Dowiedzieć możecie się co każdy z nas o urządzeniach takiego typu myśli i jakie ma z nimi przygody.

Poruszamy temat książek – kto jakie ostatnio czyta/czytał, jakie są plusy i minusy książek informatycznych oraz… Zapowiedź konkursu, w którym do wygrania będą książki o WordPressie.

Sebastian dowie się dlaczego warto hakować design i „dorabiać” filozofię do stron internetowych.

Poplotkujemy sobie o newletterach, między innymi Pawła Tkaczyka i Marka Jankowskiego. Dobrych praktykach i jak uniknąć trafienia z mailingiem do folderu SPAM. Freshmail vs Mailchimp.

Największa sieć społecznościowa to …. Nie, nie Facebook. Odpowiedź znajdziecie w odcinku. ZZZapraszamy!

Linki do omawianych treści:

 

Sprostowanie:

  • Rework jest dostępny w formie ebooka
  • MailChimp udostępnia za darmową wysyłkę do 12.000 wiadomości/mc i bazę subskrybentów w liczbie 2.000