DailyWeb: WWWłaśnie Podcast #4 Uncut

DailyWeb: WWWłaśnie Podcast #4 Uncut

Opublikowano 1.06.2015 20:12 - 11


Kolejny WWWłaśnie podcast i kolejny eksperyment. W poniedziałki wieczorem jeszcze nie publikowaliśmy, więc przy tej okazji sprawdzimy konwersje. Obiecuje jednak, że to ostatni dzień eksperymentów, a kolejne odcinki będą pojawiać się już o stałych porach we wskazanym dniu, jak tylko przeanalizujemy dzisiejsze statystyki ;-)

Cóż dziś nowego w naszym podcaście? Zaczynając od początku, słowem o Gdyńskim ProductCampie, na którym miałem okazję przypadkiem być. Ot impreza dla wszystkich zainteresowanych światem UX, ale nie tylko. Idąc dalej słowem o tym gdzie mnie znajdziecie, nieco o jutubie, o czytnikach, ale to tylko początek. Dodatkowo dzisiaj z okazji dnia dziecka (a wcale nie dlatego, że Bartosz złożył materiał na ostatnią chwilę) wersja Uncut, bez obróbki. W związku z tym może się trafić słowne mięso, mam nadzieję, że nie urazi Waszych uszu. Ponadto, poprawki które musiałem wgrać na szybko, nieco zniszczyły jakość (dodając koszmarnego pogłosu), mam nadzieję, że tym razem wybaczycie.

Prócz tego udało nam się naprawić nasz kanał na iTunes. Zapraszamy do zasubskrybowania (dzięki Robert!). Tymczasem zapraszamy do słuchania :-)

Poniżej linki do omawianych treści:


Wieści z Rozładowani.pl