DailyWeb się pomniejsza i... rekrutuje. Chcesz do nas dołączyć?

Opublikowano 21.08.2015 10:24 Aktualizacja: 1.10.2015 13:37 - 12


Tak to bywa, że czasem wena jest, a czasem nie. Okres w którym trzeba się odciąć, odpocząć. Póki co nie znalazłem lepszego lekarstwa na tą okoliczność. Sprawa jednak zupełnie normalna. Dlatego też, wysłaliśmy Bartosza na urlop, w którym to musi odnaleźć swoją mobilizację, determinacje i chęci. Oczywiście nie jest to pożegnanie z Bartoszem na DailyWeb, to tylko czasowe działanie. Liczę szczerzę, że odnajdzie on krainę pełną mobilizacji i wyciągnie z niej co najlepsze i do nas wróci. Wszystko jednak zależy od niego.

Niezależnie od okoliczności i tak miałem uruchomić od września rekrutację na DailyWeb. Sprawy bartoszowe nieco przyspieszyły tą informację. Ogłaszam nowy nabór, na kolejnego członka naszego bloga. Zdradzić mogę, że od września wystartujemy z jednym nowym cyklem, autora który poruszy dziewicze kategorie treści, a także będziemy mieli nowego/starego wyjadacza, który będzie próbował swoich sił razem z nami (tego akurat będziecie doskonale znali).

Mimo wszystko, by osiągnąć cele, które wytyczyłem na końcówkę roku, będzie nam potrzebna przynajmniej jeszcze jedna osoba. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych oczekiwań znajdziecie na dedykowanej stronie rekrutacyjnej. Najważniejsze dla wszystkich zainteresowanych jest jedno wymaganie: musisz być pasjonatem szeroko pojętej technologii WWW. Jeśli dodatkowo poszerzysz spektrum poruszanych tematów na DailyWeb, to będzie to dla nas zdecydowanie dobra wiadomość. Dlatego też, jeśli pałasz się:

  • Web Developerką (front/back)
  • SEO/SEM/e-marketingiem
  • Szeroko pojętym e-commerce
  • UX i WordPress też w cenie!

to przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, jeśli jeszcze masz w sobie sporo determinacji i nieco wolnego czasu. Wszyscy zawodowo pracujemy, jednak udaje nam się połączyć to z działaniem na DailyWeb, tego też w jakimś stopniu oczekujemy po kandydatach.

Prócz standardowej formułki, że otrzymasz dostęp do technologii i sprzętów naszych partnerów, po okresie próbnym (ustalonym indywidualnie), kiedy przekonamy się, że się nie poddasz po tygodniu czy dwóch, przewidujemy pełnoprawne dodanie do naszego składu. Wówczas jak i reszta członków otrzymasz wynagrodzenie (kieszonkowe) za wyrobienie normy. Prócz tego osobne wynagrodzenie za akcje z naszymi partnerami.

Jeśli chcesz się sprawdzi to zapraszamy do strony rekrutacyjnej. Jeśli jednak chcesz raz na jakiś czas dodać swój tekst, to zapraszamy do podstrony dodaj wpis. W razie Waszych pytań, pozostaje do dyspozycji w komentarzach. Zapraszam Was, dołączcie do nas, fajnie jest :)

Wieści z Rozładowani.pl