To nie koniec dobrych wiadomości, jak się okazuje. W tym miesiącu pobiliśmy własny rekord oglądalności, co dodatkowo cieszy. W związku z tym czas przejść do konkretów i powiększyć grono naszego DailyWeb’owego składu. Niewiele się właściwie zmieniło od ostatniego czasu, może nieco bardziej się ukierunkowaliśmy na to, kto właściwie jest nam potrzebny. Szukamy pasjonatów technologii ogólno-pojętej z ukierunkowaniem na WWW. Wcale to nie znaczy, że reszta odpada z automatu. Poszukujemy osób zdeterminowanych i systematycznych, co wcale nie znaczy że będziemy Cię nękać o 1 tekst dziennie (taki eksperyment robiliśmy i się nie udał). Niemniej minimum, na które liczymy to 2-3 teksty w tygodniu, oczywiście w miarę możliwości (to oczywiste, że każdy z nas pracuje zawodowo).

Szukamy maksymalnie 4 piszących. Jeśli chodzi o konkretną charakterystykę, to mamy taką co do jednego z czterech kandydatów. Chcielibyśmy znaleźć choć jedną osobę kreatywną, na co dzień tworzącą z ogólnie pojętej branży kreatywnej (design na potrzeby WWW?). Powód jest bardzo prosty, otóż chcemy poszerzyć spektrum naszych wpisów. Co do pozostałych kandydatów, to w zasadzie liczymy na Wasze propozycje, a najchętniej widziane będą te, który uzupełniają albo kompletują zakres tematyczny wpisów na DailyWeb.

Co oferujemy w zamian? Nie jesteśmy (jeszcze) na tyle duzi i rozpoznawalni, by móc utrzymać cały skład pełnowartościowym wynagrodzeniem. Zaś zabawy w symboliczne opłaty nie mają sensu. Za to pieniądze, które pojawiają się w ramach naszej działalności przeznaczamy na konkretne cele. Działamy hobbystycznie i takiej samej osoby poszukujemy i być może zabrzmi to banalnie, ale jesteśmy w stanie zagwarantować dobrą atmosferę w zespole i dostęp do różnej maści narzędzi czy nowości technologicznych. Gdyby jednak okazało się zarobić szybko miliony, to z pewnością podzielimy ją przez ilość osób w zespole ;-)

Jeśli macie ochotę spróbować swoich sił, odsyłamy do formularza poniżej. By jednak nie było za łatwo, musisz do nas przesłać próbkę tekstu. W tym celu przygotuj wpis i umieść go w formularzu poniżej. Nie ma znaczenia czy będzie miał 300 słów czy 3000, interesuje nas styl i sposób wyrażania własnej opinii. Zachęcamy i życzymy powodzenia.


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Twoje Oczekiwania finansowe na pół etatu (netto - na rękę)

  Wymień swoje ulubione obszary technologiczne (SEO, UX, WordPress, mobile etc.)

  Lekki pióro jest kluczowe. Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w pisaniu?

  CV - załącznik

  Uwagi?