DailyWeb ponownie otwiera rekrutacje! Chcesz do nas dołączyć?

DailyWeb ponownie otwiera rekrutacje! Chcesz do nas dołączyć?

Opublikowano 5.10.2016 8:06 Aktualizacja: 7.10.2016 12:11 - 1


Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę na tą okoliczność, że ponownie mogę ogłosić, że otwieramy rekrutacje. Dopiero co kurz opadło, po ostatniej sprawnej akcji, a tu kolejna. Mamy mocne cele do zrealizowania i chcemy podbić je jeszcze bardziej, dlatego też szukamy osób, które chcą stać się częścią naszego zespołu.

Szlifujemy się nieustannie i po wielkich powrotach nie ma już śladu (Konradowi i Mateuszowi Gołębiewski, pojawiły się nowe wyzwania konsumujące ich czas), mamy za to nowych członków zespołu, którzy cementują nasz skład. Radek i Mateusz Zych są z nami już drugi miesiąc i wygląda na to, że nigdzie się nie wybierają, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;-) Dlatego też poszukujemy kolejnych (1-2 osoby), które chcą działać razem z nami. To co zmieniło się od ostatniej rekrutacji, to fakt, że dostrzegło nas kilka agencji i mogę rzec, że płacimy za każdy wpis. Oczywiście jest to element mobilizujący, ale jeśli dynamika zmian będzie tak duża jak przez ostatnie miesiące, to nie obejrzymy się, kiedy będziemy w stanie oferować pełnoprawne miesięczne wynagrodzenie :)

Wymagania

Tutaj zmian nie ma wiele. Potrzebujemy osoby zdeterminowanej, potrafiącej i mającej czas na przygotowanie 3 wpisów w ciągu pojedynczego tygodnia. To wymaga zaangażowania, to jednak nic nowego, bo o tym już doskonale wiecie.

Idealny kandydat, to osoba, która jest zdeterminowana, ma dużo chęci i podziela naszą pasję. Jako, że systematycznie chcemy zwiększać spektrum tematyczne poruszanych tematów na DailyWeb, to sylwetka idealnej osoby, to taka, która poruszać będzie na blogu tematy z kategorii:

  • E-commerce
  • SEO/SEM/e-marketing
  • WebDev (Back/Front)
  • Świat WebDesignu
  • UX

Oczywiście jeśli nie do końca łapiesz się we wspomnianych zakresach, to nie bój nic. To tylko nasze pobożne życzenia, chętnie poznamy, co masz do zaproponowania. Pierwszym zadaniem rekrutacyjnym jest tekst, który musisz dołączyć do formularza.

Przy ostatniej rekrutacji zgłosiło się wiele osób, połowa odpadła na samym dostarczeniu tekstu. Jeśli masz wątpliwości czy podołasz, to odpowiedź brzmi: niestety nie. To sprawdzone i przetestowane. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na stronę rekrutacyjną. Powodzenia :-)

Wieści z Rozładowani.pl