DailyWeb.pl ogłasza rekrutację! Będzie fejm, kasa i podbój świata!

DailyWeb.pl ogłasza rekrutację! Będzie fejm, kasa i podbój świata!

Opublikowano 5.06.2014 10:43 - 13


Nieco żartobliwie, ale sprawa jest poważna. W końcu zaczynam wdrażać, to co w zasadzie było planowane od zarania dziejów, a dokładnie od pierwszej myśli przepoczwarzenia się nazwy bloga z lubik.info na dailyweb.pl. Aktualnie bloga prowadzę sam (choć Konrad obiecuje zaraz reaktywację), w związku z tym chciałem dumnie ogłosić rekrutację do zespołu. Cały wpis najważniejszych informacji znajdziecie pod adresem:

DailyWeb.pl/rekrutacja

Jak to wszystko w zasadzie miałoby się odbywać? Poszukuję osób zdeterminowanych, które przede wszystkim interesują się tematami związanymi z technologią WWW. Temat dość obszerny a zakres taki jak widzicie na blogu. Oczywiście jest cała masa tematów pokrewnych, zbliżonych lub totalnie z innej beczki – celowo, gdyż DW jest blogiem a nie magazynem i tak ma pozostać. W związku z tym liczę także na treści, które wynikają z zainteresowań związanych z ogólnie pojętą technologią. Niemniej nurtem głównym ma być WEB.

Niegdyś na blogu przerabiałem obecność większej liczby osób piszących, niemniej całość zakończyła się klęską, głównie z powodów braku mobilizacji czy determinacji. Nauczony doświadczeniem, chciałbym tym razem wyeliminować te czynniki. Dlatego też szukam osób zdeterminowanych i systematycznych, których zamierzam mobilizować kasą. W praktyce ma być to wynagrodzenie, które z pewnością nie stanie się głównym źródłem przychodu (choć docelowo – kto wie?!), ma ono pełnić funkcje mobilizacyjną, ale to dopiero po 2 etapach.

Każdy chętny będzie musiał przejść dwa etapy by dojść do kasy mobilizacyjnej. Pierwszy etap to teksty próbne (5-10), jeśli się wykruszy po tym momencie, to płakał nie będę. Drugi etap to test systematyczności (potrwa to <3 miesięcy). Tutaj chciałbym mieć pewność, że taka osoba nie znalazła się tu przypadkowo. Docelowo chciałbym finalnie przynajmniej trzech pewniaków, choć oczywiście jeśli Was zgłosi się 100 i wszyscy się sprawdzą, to zostanie 100 :-)

 Zachęcam wszystkich, chciałbym stworzyć zespół pasjonatów i stworzyć serwis blogowy związany ze światem WWW z prawdziwego zdarzenia. Co dalej? Podbój świata! Więcej informacji znajdziecie na stronie rekrutacji.

Wieści z Rozładowani.pl