Styczeń jest dla nas absolutnie wyjątkowym miesiącem. Pomijając wszystkie dobre rzeczy, które się dzieją, chciałbym oficjalnie poinformować, że DailyWeb jest oficjalnym media supporterem WordCamp Europe 2018!

Staramy się bezustannie promować WordPress w naszym pięknym kraju, przez materiały, które publikujemy czy nawet aktywny udział w naszych rodzimych WordPressowych wydarzeniach. Tym bardziej ciesze się, że mogę Was poinformować, że oficjalnie wspieramy WordCamp Europe 2018, które odbędzie się 14-16 czerwca w 2018r. w Belgradzie.

To dla mnie personalnie wielki zaszczyt, wspierać tak wielkie wydarzenie. Jest ono właściwie pierwszym eventem międzynarodowym, które wspiera DailyWeb. Styczeń to moc świetnych wiadomości, tym bardziej, że dzisiaj przekroczyliśmy magiczną barierę 100k sesji organicznego ruchu. Jeden cel na 2018 zrealizowany już w pierwszym miesiącu nowego roku. Czas na kolejne wyzwania.

R E K L A M A

Oczywiście będziemy informować Was na bieżąco o wszystkim co związane z tym wielkim świętem wszystkich fanów WordPress.  Już teraz kompletujemy drużynę, która będzie także mogła zdawać Wam relacje na żywo z tego wydarzenia.

Tymczasem zapraszamy już teraz na stronę #WCEU, tym bardziej że została właśnie wypuszczona druga pula biletów. Do zobaczenia na miejscu!