DailyWeb chętnie wesprze Twoje wydarzenie, czyli uruchamiamy program patronatów medialnych
DailyWeb chętnie wesprze Twoje wydarzenie, czyli uruchamiamy program patronatów medialnych

Opublikowano 3 tygodnie temu -


Drodzy Czytelnicy, wiemy, że nie brakuje wśród Was przedstawicieli różnych grup społecznych. Wiemy także, że jesteście często proaktywni i organizujecie własne wydarzenia, jakiekolwiek by one nie były. Dlatego chciałbym oficjalnie i z wielką radością poinformować, że chętnie wesprzemy Wasze wydarzenia.

To w zasadzie kwestia formalna, bo działo się to już dotychczas, choć w nieco mniej uporządkowany sposób. Teraz postanowiliśmy przedstawić jasne i przejrzyste zasady wsparcia medialnego dla Waszych eventów, wydarzeń, konferencji.

Jeśli chcecie, by DailyWeb supportowało Wasze wydarzenie, wystarczy, że zgłosicie je tutaj. Wystarczy uzupełnić kilka punktów formularza i... ciach! Pozostajemy w kontakcie, by dograć detale. Oczywiście mamy swoje wymagania, ale uwierzcie, są one naprawdę podstawowe: będziemy szczęśliwi, jeśli dorzucicie logo DW w cmentarzysku logotypów i zamieścicie linka do naszej strony.

Opcjonalnie dodaliśmy jeszcze kilka podpunktów, które stanowią odpowiedź na Wasze większe wymagania względem patronatu medialnego - tj. relacja z imprezy, czy nieco bardziej intensywne promowanie eventu.

Jeśli Wasz event to niewielka, aczkolwiek tematyczna impreza lokalna - bez obaw, chętnie i w promocji takiej Wam pomożemy. Oczywiście musimy pozostawić sobie gwiazdkę, by weryfikować każdą imprezę, bo niejednokrotnie zdarzały się nam oferty nieco mniej zbalansowane, ale na szczęście tych zawsze było mniej.

Więcej informacji o naszym wsparciu medialnym znajdziecie na dedykowanej stronie. Dostępna jest ona także z poziomu menu.