Dockin to marka, którą polubiłem i której duet głośników D Mate Direct, testowanych na łamach DailyWeb, stoi u mnie do dziś w kuchni i cieszy domowników muzyką. Jak się sprawdzi najnowszy głośnik niemieckiej marki?

Dockin D FINE+ 2 – opakowanie i zawartość

Dockin D FINE+ 2 dotarł do mnie w kartonowym opakowaniu, które jest dość delikatne. W środku głośnik umieszczono na piankowych wytłoczkach, więc możecie być pewni, że Waszemu głośnikowi nic nie grozi. Karton pokryto elegancką matową folią, a wizerunek głośnika na froncie opakowania dodatkowo pokryty jest błyszczącym lakierem wybiórczym. Całość wygląda bardzo dobrze.

Dockin D FINE+ 2 pudełko

W kartonie, poza samym głośnikiem, znajdziemy instrukcję, smycz, a właściwie solidny pasek do przenoszenia głośnika, zasilacz do ładowania, kabel aux oraz kabel USB typu C. Ten ostatni posłuży Wam jedynie do ładowania innych urządzeń, gdyż do ładowania samego D FINE+ 2 musicie użyć dołączonej ładowarki 36W. Ładowarka posiada wymienne wtyczki EU/UK.

Dockin D FINE+ 2 zawartość opakowania

Dockin D FINE+ 2 – jakość wykonania

Trochę narzekałem na jakość wykonania poprzednich głośników od Dockin. Tym razem absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Wszystkie elementy są bardzo dobrze spasowane, materiały użyte do produkcji głośnika są bardzo dobrej jakości, a całość prezentuje się świetnie. Dobra robota Dockin!

dfine plus 2 pwwykonanie

Dockin D FINE+ 2 – pierwsze wrażenia

Dockin D FINE+ 2 sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenia. Głośnik jest świetnie wykonany, gra bardzo przyjemnie i ma kilka bajerów, o których przeczytacie w pełnej recenzji, którą przeczytacie wkrótce na łamach Dailyweb.


Posłuchaj nas!