Zupełnie przypadkowo trafiła do mnie bardzo interesująca podróbka Iphona która do złudzenia przypomina niegdyś popularny model 4S.

Telefon oczywiście posiada słynne jabłuszko z tyłu, a także standardowe informacje zawarte w dolnej części telefonu o producencie, które do złudzenia przypominają oryginał. Zasadniczą różnicą w stosunku do oryginału jest jednak materiał z którego wykonana jest tylna część obudowy. Jest to kawałek polerowanego metalu, zamiast błyszczącego szkła. Jak się to cudo prezentuje? Otóż tak:

podrobkaiphone4s1

Jak telefon prezentuje się od frontu? Jego ekran raczej koło iPhone nie leżał, rozdzielczość poraża. Ponadto prócz oryginalnych ikonek, mamy także kilka extra od chińskiego producenta. Co jednak najciekawsze, to fakt że jeśli spróbujecie zmienić jakiekolwiek ustawienia, to telefon grymaśnie się zawiesi, po czym wraca do pulpitu. Rozmyślnie, prawda?

podrobkaiphone4s2podrobkaiphone4s3

 

A co jeśli zajrzymy pod obudowę tego cudeńka? W środku jest i nawet slot na kartę SD (Apple winno zgapić to rozwiązanie!), to jednak nie wszystko. Ponadto bateria jest na stale przylutowana do płyty głównej, to samo dotyczy kamery i głośników.

Oryginalnie i pomysłowo? Zdecydowanie.

 


Posłuchaj nas!