Prace nad nową serią trwają już od ponad roku. Twórcami są odpowiedzialny za Riverdale, Roberto Aguirre-Sacasa, a także Jami O’Brien. Fani wampirów już zacierają ręce, bo w nowej części mają pojawić się bohaterowie znani sprzed lat.

Czysta krew – wznowienie serii

„Czysta krew” to intrygujący i przyprawiający o dreszcz emocji serial. Wszystkie siedem serii możecie zobaczyć na HBO GO.

HBO Max w Polsce

HBO Max zadebiutował niedawno w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce spodziewaliśmy się, że pozostanie HBO GO. Wszystko się jednak zmienia i HBO poinformowało właśnie, że HBO max wkroczy także do naszego kraju.

O wszystkim poinformował szef HBO Max na świecie, czyli Andy Forssell. Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała oferta serwisu w Polsce, ale na świecie zadebiutuje na niej Wonder Woman 1984. Kiedy usługa wejdzie do Polski?

Na razie brak jest terminów, bo informacja jest z ostatniej chwili. Jak tylko pojawią się konkrety, na pewno o tym poinformujemy. Zobaczcie tymczasem, co ostatnio pojawiło się na HBO GO.

AGENT 007 KOLEKCJA NA HBO GO

Zgodnie z listopadowymi zapowiedziami, na HBO GO właśnie pojawiła się kolekcja Jamesa Bonda. Nie lada gratka dla fanów serii stała się zatem faktem. Filmy można już oglądać, ale to oczywiście nie wszystko, co pojawiło się w serwisie.

Biblioteka HBO GO powiększyła się także o… Teletubisie. Warto także przyjrzeć się produkcji Cztery wesela i pogrzeb, a także serialowi Od nowa, którego finałowy odcinek właśnie się pojawił.

źródło: TVLine