ff

 

Zmajstrował również postać maskotę dla MailChimpa.

mc
Jeśli wszedłeś właśnie słuchasz muzyki przez zielono-czarną aplikację, możesz spojrzeć na np. kategorie i ikony gitar czy radia – to jego robota.
Ikonki Skype pewno też nie są Ci obce, zwłaszcza te skrzętnie ukryte przed milusińskimi, min. (smoking), (talktothehand) czy (drunk).

icons1
Było ich nawet więcej, jednak w tym roku część została usunięta:

icons

Teraz  Jon dołączył do zespołu jednej z najbardziej popularnych przeglądarek – Opery – na stałe jako Lead Designer. Wcześniej projektując dla nich ilustracje do installera.

mzinst

Dlaczego o nim piszę? Bo ten gość ma talent ( i poczucie humoru)  to raz. Dwa, Design to nie tylko opakowania. Jon tworzy coś, na co zapewne nie zwracasz większej uwagi, tak by przystanąć i pomyśleć, że ktoś to musiał zaprojektować. A trzy – czekam na efekty przy współpracy z kolejną przeglądarką :)

Jon

Z czego jesteś najbardziej dumny?

Byłem naprawdę zadowolony, gdy światło dzienne ujrzały ikony Spotify. To był naprawdę bardzo fajny projekt, oraz fantastyczna okazja do współpracy ze wspaniałymi designerami przy jednolitej komunikacji wizualnej. Tak jak Opera, czy Skype, to są rzeczy, których używam na codzień i jest coś takiego
– „Hej! jest „mnie” tu trochę!” .
To dla kogoś może brzmieć nieco dziwnie, jednak codziennie sobie o uświadamiam!


Posłuchaj nas!