Czy Ty też kupisz USB, które uchroni Cię od 5G? Cena warta życia

Opublikowano 28.05.2020 13:49 Aktualizacja: 28.05.2020 13:50 -


Oczywiście tytuł tekstu jest z przymrużeniem oka, ale wolę to wyjaśnić na wstępie, bo sieć jest pełna teorii spiskowych. Chociaż nie o spisek tutaj chodzi, a o prosty, bezczelny sposób na biznes. Na to, jak szybko zarobić wpadła jedna z brytyjskich firm. Rozpoczęła bowiem sprzedaż... sticka USB, który uchroni nas przed 5G.

Gdybym chciał słowami opisać swoją reakcję, to ciężko byłoby to zrobić. Przychodzi mi na myśl tylko słynna facepalm i na tym poprzestanę. Firmy żerujące na strachu innych zarabiają krocie, bo takie USB to koszt 283 funtów brytyjskich, ale oczywiście, jeśli chcemy uszczęśliwić rodzinę i znajomych, to możemy kupić pakiet trzech sztuk za 799 funtów.

5g stick

Z internetowych forów, a także grup na Facebooku łatwo można wyczytać, że popyt na pewno na to jest. Zresztą, jeśli taki stick w ogóle się pojawił, to widocznie jest zapotrzebowanie. Przed czym jednak to magiczne urządzenie nas uchroni? Jak zapewniają sprzedawcy:

"WŁAŚCIWA HOLOGRAFICZNA TECHNOLOGIA NANOWARSTWOWA

5GBioShield jest wynikiem najbardziej zaawansowanej obecnie dostępnej technologii równoważenia i zapobiegania niszczycielskim efektom powodowanym przez nienaturalne fale magnetoelektryczne, w szczególności (ale nie wyłącznie) 5G, dla wszystkich biologicznych form życia.

5GbioShield umożliwia, dzięki unikalnie zastosowanemu procesowi nanowarstwowej technologii kwantowej, zrównoważyć niezrównoważone oscylacje elektryczne wynikające z całej mgły magnetoelektrycznej indukowanej przez wszystkie urządzenia, takie jak: laptopy, telefony bezprzewodowe, WLAN, tablety itp.

5GbioShield zapewnia równowagę w polu na poziomie atomowym i komórkowym, przywracając zrównoważone działanie na wszystkie szkodliwe (jonizowane i niejonizowane) promieniowanie".

facepalm

Nic dodać, nic ująć. Słów brakuje. Linków nie będę podawał, bo jeszcze ktoś posądzi mnie, albo i całe DailyWeb o reklamowanie tego g$#%@&go urządzenia. Strona długo się wczytuje, widzę dwa powody: sieć 5G nie działa, albo jest spora ilość zamówień.

Wieści z Rozładowani.pl