Czuć jesień... Premiery Netflix w romantycznym klimacie

Czuć jesień… Premiery Netflix w romantycznym klimacie

Opublikowano 2.09.2019 15:10 Aktualizacja: 13.06.2020 13:37 -


Starałem się czarować, ile się da, aby odsunąć kończące się wakacje jak najdalej. Rzeczywistość jednak jest okrutna i poniedziałek przyniósł ze sobą spore pogorszenie pogody w większości kraju. Ostatni weekend był niejako pożegnaniem wakacji, a Netflix dobitnie to udowodnił.

W serwisie pojawiły się pozycje, które idealnie nadają się na wydłużające się wieczory. Można je spędzać w romantycznym nastroju, na kanapie przed telewizorem. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczcie, co Netflix przygotował na pierwsze dni września.

Miłość pod jednym dachem – film (2019)

Pani dyrektor z San Francisco wygrywa zaniedbany hotel w Nowej Zelandii. Postanawia przywrócić mu świetność z pomocą przystojnego fachowca. W rolach głównych: Christina Milian, Adam Demos, Jeffrey Bowyer-Chapman.

Bez względu na wszystko – film (2018)

Niewylewająca za kołnierz 30-latka próbuje uratować upadającą firmę, uporządkować życie miłosne i wreszcie dorosnąć — ale zamiast tego zakochuje się w żonatym facecie.

Planeta Singli 3 – film (2019)

Gwiazdorska para postanawia urządzić wesele na wsi, po czym zdaje sobie sprawę, że zaproszeni krewni stworzą na tym przyjęciu bardzo wybuchową mieszankę. W rolach głównych: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Bogusław Linda.

Pracujące mamy – sezon 3 (2019)

To już koniec urlopu macierzyńskiego! Te cztery mamy z Toronto muszą wrócić do pracy i znaleźć czas dla szefów, dzieci, na życie miłosne i całą resztę obowiązków naraz. W rolach głównych: Catherine Reitman, Dani Kind, Juno Rinaldi.

Annabelle: Narodziny zła – film (2017)

Wiele lat po śmierci swojej córki twórca lalek i jego żona otwierają dom przed kilkoma sierotami, które wkrótce zaczynają się bać jednego z przerażających dzieł artysty. W rolach głównych: Stephanie Sigman, Talitha Eliana Bateman, Lulu Wilson.

Jumanji: Przygoda w dżungli – film (2017)

Czwórka nastolatków zostaje wciągnięta do dżungli w grze wideo i musi uporać się z trudną misją po przybraniu formy komicznie niedopasowanych dorosłych awatarów. Tak jak oryginalne „Jumanji”, sequel okazał się hitem box office’u i zarobił na całym świecie prawie miliard dolarów. W rolach głównych: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black.

Wieści z Rozładowani.pl