Zdjęcia prototypu czarnego iPhone’a umieścił na Twitterze użytkownik @DongleBookPro. Jak na nich widać, taka sztuka została wyprodukowana, ale nie wiedzieć czemu – nie wypuszczona do sprzedaży.

iPhone w kolorze czarnym

twitter.com/DongleBookPro

Premiera modelu 5s miała miejsce przeszło 7 lat temu, we wrześniu 2013. To właśnie ten model jako pierwszy posiadał Touch ID. Dostępny był w kolorach: złoty, srebrny i gwiezdna szarość. Jego poprzednik, model iPhone 5 dostępny był też w „black-slate”, czyli czerń „łupkowa”.

twitter.com/DongleBookPro

Nie wiadomo, czemu zrezygnowano z tej wersji kolorystycznej, ale przypomina ona mocno space gray, która pojawiła się w przypadku 5s. Apple nie chcąc dublować kolorów, zdecydował się na odcień gwiezdnej szarości.

NOWY IPAD PRO W MARCU 2021

Sporą różnicą ma być wyświetlacz. Oba nowe modele mają posiadać wyświetlacz Mini-LED, a grubość iPada zwiększy się jedynie o pół milimetra. Dodatkowo Mac Otakara informuje, że kamery w tylnej części mają być bardziej płaskie i nie odstawać aż tak bardzo, jak dotychczas.

APPLE IPAD PRO 12,9 Z MINI-LED

Do premiery iPada Pro miałoby dojść na wiosnę 2021 roku. Pierwsze informacje na ten temat przekazał serwis DigiTimes. Według raportu Apple już zaplanowało cały łańcuch dostaw, a panele Mini-LED są dostarczane w dużych ilościach. Mają być wykorzystane we wspomnianym iPadzie Pro, ale także w iPhone.

Jeszcze niedawno były informacje, że takowy iPad Pro mógłby się pojawić w połowie roku. Zdywersyfikowanie łańcuchów dostaw przez Apple przyspiesza jednak cały proces. Na razie nie wiadomo, czy zastosowanie mini-LED oznacza odejście od planów stosowania OLED, czy też będzie to działanie dwutorowe.

źródło: Twitter


Posłuchaj nas!