Przypomnijmy, że pierwotnie Cyberpunk 2077 miał wskoczyć do sklepów na wiosnę tego roku. Następnie w styczniu premierę przesunięto na wrzesień, by ostatecznie (po wybuchu pandemii) przełożyć ją na listopad. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat już niebawem trafi do sklepów, a do sieci wyciekły zdjęcia map, które dodane zostaną do pudełka.

Powyższa fota pojawiła się na internetowym forum Resetera. Wcześniej studio CD Projekt Red poinformowało o osiągnięciu przez Cyberpunk 2077 statusu „Gold”:

Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć nowy materiał promujący nadchodzącą grę. W roli głównej oczywiście Keanu Reeves:

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Zostań cyberpunkiem, uzbrojonym po zęby wolnym strzelcem, i stań się legendą najbardziej niebezpiecznego miasta przyszłości.

Cyberpunk 2077 – wymagania sprzętowe

Jak widać do odpalenia gry potrzebny będzie dość dobry sprzęt, a gra dostępna będzie także na konsole PS4 i Xone. Pozycja oczywiście kompatybilna będzie również z konsolami PS5 i Xbox Series X/S.

opis gry: cyberpunk.net