Cyberpunk 2077 później. Polski hit zalicza kolejny poślizg!

Opublikowano 19.06.2020 7:53 -


Zła wiadomość dla wszystkich graczy, którzy czekają na premierę "Cyberpunk 2077" od polskiego studia CD Projekt RED. Twórcy poinformowali, że premiera po raz kolejny się opóźni.

Gra "Cyberpunk 2077" jest w produkcji prawdopodobnie od 2013 roku. Początkowo premiera gry miała się odbyć 16 kwietnia 2020 roku, jednak w styczniu ogłoszono, że tytuł ukaże się dopiero we wrześniu. Dzisiaj szefowie CDPR poinformowali, że premiera przesunie się o kolejny miesiąc. Nowa data to 19 listopada 2020 roku.

Będzie specjalny Xbox One X z okazji premiery “Cyberpunk 2077”

Cyberpunk 2077 teoretycznie gotowy

Co ciekawe, "Cyberpunk 2077" jest gotowy jeśli chodzi o rozgrywkę, wszystkie główne questy, misje poboczne, przerywniki filmowe, itd. Produkcja, jak podkreślają twórcy, jest jednak tak obszerna, że potrzeba jeszcze czasu, aby wyeliminować wszystkie błędy i zbalansować mechanikę rozgrywki.

- Ogromny świat oznacza ogromną liczbę rzeczy, które trzeba "wyprasować" i dodatkowy czas przeznaczymy właśnie na to - deklarują twórcy w liście do graczy.

We wpisie poinformowano także, że w tym tygodniu dziennikarze z całego świata będą mieli okazję zapoznać się z testową wersją gry. Ich wrażenia będzie można przeczytać jeszcze w czerwcu.

Będzie specjalny Xbox One X z okazji premiery “Cyberpunk 2077”

Wieści z Rozładowani.pl