Cyberpunk 2077 – Mike Pondsmith jednym z bohaterów

Cyberpunk 2077 – Mike Pondsmith jednym z bohaterów

Opublikowano 1.08.2019 11:27 -


Zapewne wielu z Was śledzi na bieżąco wszystkie informacje dotyczące jednej z największych produkcji CD Projekt RED, czyli Cyberpunk 2077. Nie ulega wątpliwości, że cała akcja promocyjna na pewno wpłynie na wyniki sprzedaży już w dniu premiery, a gra ta okaże się wielkim hitem. W poprzednich artykułach mogliście już przeczytać o kilku istotnych faktach dotyczących gry (tutaj). Mamy jednak najświeższe informacje oraz screeny, które tylko upewnią wszystkich oczekujących w przekonaniu, że uniwersum Cyberpunk wciągnie w swój wirtualny świat każdego.

Cyberpunk 2077

Twórca Cyberpunk 2020 pojawi się jako jedna z postaci

Do premiery Cyberpunk 2077 zostało jeszcze kilka miesięcy, jednak wszyscy czekamy na nowe materiały, przedstawiające szczegóły produkcji oraz rozgrywki. Tym razem studio CD Projekt RED również nas nie zawiodło! Jednym z bohaterów kultowego uniwersum ma być nikt inny, jak sam Mike Pondsmith – twórca poprzedniej części. On sam nie chciał zdradzić zbyt wiele szczegółów, jednak ostatecznie skomentował to tymi słowami:

„Mam rolę. Właściwie to nagrałem kwestie dla jednej roli, a potem wymyślili dla mnie zupełnie inną. Nie mogę jednak nic więcej powiedzieć. A mówię to, bo jest wielu fanów, którzy mówili mi: „lepiej, żebyś był gdzieś w grze” – więc jestem w grze. Myślę, że stanie się coś takiego, że w pewnym momencie Johnny Silverhand będzie grać na swojej gitarze, a ja wyjdę, po czym zagram na moim basie”.

Usadowienie Mike’a Pondsmitha w obsadzie ma być nie tylko ukłonem w jego stronę, ale również wszystkich wielbicieli serii, którzy na pewno cieszą się na samą myśl wykreowania takiej postaci w wirtualnym świecie Cyberpunk. W końcu sami proponowali, aby ten pojawił się jako jeden z bohaterów.

Nowe zdjęcia scen z rozgrywki

Najnowszy numer magazynu OXM opublikował nowe screeny z gry, które pozwalają nam powoli wczuć się w klimat kreowanego świata. Na ich podstawie można wywnioskować, że jedna z lokalizacji przypomina podziemny parking – być może stanie się on bardzo ważnym miejscem w całej rozgrywce. Oto one:

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Co prawda premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana jest dopiero na 16 kwietnia 2020 roku, to CD Projekt RED na pewno jeszcze niejednokrotnie zaskoczy nas nowymi informacjami dotyczącymi uniwersum. A Wy należycie do grona fanów oczekujących z niecierpliwością na ten wyjątkowy dzień?

Wieści z Rozładowani.pl