"Cyberpunk 2077" - kolejna zapowiedź już pod koniec sierpnia

"Cyberpunk 2077" - kolejna zapowiedź już pod koniec sierpnia

Opublikowano 23.08.2019 11:23 -


CD Projekt RED od bardzo długiego czasu zasypuje nas nowinkami dotyczącymi kontynuacji kultowej gry Cyberpunk. Z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe grafiki, zdjęcia, a podczas Gamescom 2019 ukazał się również gameplay. Nie brakuje jednak nowinek mówiących o kolejnej prezentacji, która tym razem ma odbyć się w sieci na serwisach streamingowych. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć nowy gameplay Cyberpunk 2077?

Większość graczy już nie może się doczekać kolejnych zapowiedzi (chyba) najbardziej oczekiwanej gry w najbliższym czasie. CD Projekt RED postanowił więc podać oficjalną datę wypuszczenia kolejnego gameplayu, który będzie dostępny w sieci. Jak mówią najświeższe wiadomości, już w przyszłym tygodniu będziemy mogli obejrzeć rozgrywkę!

Hej, wszyscy!
Jesteśmy w Kolonii, w Niemczech, a Gamecom jest w pełnym rozkwicie - spotkaliśmy się już z tak wieloma wspaniałymi członkami społeczności! Dla tych z Was, którzy są w domu - gdziekolwiek jest dom - cóż, nie zapominamy również o Was.

W przyszłym tygodniu będziemy gospodarzami streamu, podczas którego odsłonimy 15-minutową edycję tego, co pokazywaliśmy dziennikarzom i graczom w Gamescom, a następnie przeprowadzimy wywiad ze studiem w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat tego, co właśnie zobaczyliście. Spodziewajcie się sporego wglądu w cały proces tworzenia tytułu, informacji o Pacifica - jednej z dzielnic Night City-i tonie zawartości, którą będziecie mogli zaadoptować, gdy w przyszłym roku zadebiutuje Cyberpunk 2077.

Internetowa premiera Gameplay CyberpuNk 2077

Transmisja online, podczas której gracze będą mogli zapoznać się z urywkami gry już niebawem. Będzie ona miała miejsce już 30 sierpnia o 20 czasu polskiego. Pojawi się ona na dwóch serwisach streamigowych: Twitch oraz Mixer, gdzie po zakończeniu gameplay'u będzie można obejrzeć również wywiad z deweloperami. Mają oni zdradzić trochę szczegółów dotyczących rozgrywki w prezentowanej na filmiku dzielnicy, a także wiele innych ciekawostek. Zapewne pojawią się jakieś nowe informacje, dlatego żaden z fanów nie może tego przegapić.

cyberpunk 2077

Zmiany w planach dotyczące transmisji

Początkowo z zapowiedzi wynikało, że podczas prezentacji ukazane zostanie demo gry, a transmisja będzie się odbywała w Seattle. Producent nie pojawił się jednak na PAX West, co oznacza, że konkurs cosplayerów nie zostanie oceniony przez twórców gry. Ostatecznie wywiad odbędzie się w Warszawie, a prezentowany gameplay potrwa zaledwie 15 minut.

cyberpunk 2077

Drodzy gracze, jeśli więc jesteście prawdziwymi fanami Cyberpunk, to nie możecie tego przegapić! Koniecznie ustawcie sobie przypomnienie na 30 sierpnia na godzinę 20:00. Mam nadzieję, że CD Projekt RED zaskoczy nas czymś naprawdę wyjątkowym!

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]