Cyberpunk 2077: Keanu Reeves zapowiada datę premiery. Zobacz ceny

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves zapowiada datę premiery. Zobacz ceny

Opublikowano 10.06.2019 10:23 -


Trzeba przyznać, że CD Projekt RED potrafi to robić. Przez ostatnie miesiące, od pierwszej wzmianki na temat Cyberpunk 2077 informacje są ciągle zdawkowe. Do wczoraj, kiedy to podczas konferencji Microsoftu pokazano i powiedziano więcej.

Balonik został tak nadmuchany, że każdy news wymaga specjalnej otoczki, nie inaczej było na prezentacji podczas E3. Sony, jak wiemy, było nieobecne, zatem Microsoft wziął na siebie zaprezentowanie gry od CD Projekt RED, zresztą nie pierwszy już raz firmy współpracują w tym zakresie.

Na scenie zaprezentowano nowy zwiastun Cyberpunk 2077. W filmiku zobaczyliśmy męskiego bohatera – V, główną postać rozgrywki RPG w otwartym świecie. Rozgrywka pokazuje świat przyszłości, wizję miast za niespełna 60 lat. W końcowej scenie zwiastuna pojawia się dość tajemnicza postać, okazuje się, że to wspomniany Keanu Reeves, który w tym samym momencie pojawił się na scenie. To on zagra jedną z postaci w grze, a na scenie poinformował, że premiera odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku.

Wszystko wskazuje na to, że CD Projekt RED już na dobre zagościł na światowym runku gier i nie jest specjalistą tylko od Wiedźmina. Cyberpunk może okazać się jedną z najlepszych gier ostatnich lat. W grze świat ma być w pełni otwarty (w przeciwieństwie do pierwszych dwóch Wiedźminów).

Gra pojawi się 16 kwietnia 2020 na Xbox One, PS4 i PC. Przedsprzedaż już ruszyła, ceny zaczynają się od 199,99 zł na PC i 269,99 zł na konsole. Jest także kolekcjonerka za bagatela 750 zł.

Wieści z Rozładowani.pl