Wiedźmin3: Dziki Gon jest wciąż grą ogrywaną przez mnóstwo osób na świecie. Niejedno z nas przechodziło ten tytuł po kilka razy, aby znaleźć każdego easter egga i odkryć wszystkie możliwe scenariusze. Każdy z wyborów, który podjęliśmy jako wiedźmin, mógł mieć znaczenie dla któregoś z wątków pobocznych fabuły.

Wyboista droga Cyberpunk 2077

A Cyberpunk 2077… Cóż, nie miał najlepszego startu. Cyberpunk 2077 był promowany wiele lat przed swoją premierą. W kampanii wziął udział nawet Keanu Reeves, ale tytuł zaliczył absolutny falstart. Potem nastąpiły pozwy od inwestorów, usunięcie Cyberpunk 2077 z PlayStation Store i masowe zwroty w ogóle niegrywalnego tytułu.

R E K L A M A

Od premiery Cyberpunk 2077 minął prawie rok i Redzi wciąż aktywnie pracują nad załataniem wszelkich dziur. Od wydania Cyberpunk 2077 zostało wydanych 10 łatek. Niestety, proces łatania jest w zasadzie skazany na porażkę – gra prawdopodobnie już nigdy nie będzie idealna. Każdy kolejny patch w końcu wprowadza do gry kolejne, inne bugi, które nigdy nie są intencją zespołów deweloperskich. Pozostaje liczyć, że uda się doszlifować Cyberpunk 2077, ale wszystkich obietnic już raczej nie uda się spełnić.

Cyberpunk 2077 wrócił do PS Store, ale Sony i tak ostrzega przed polską grą

CD Projekt Red potwierdził również (PDF), że aktualnie pracują nad DLC do Cyberpunk 2077. Niestety, na ten moment nie mamy żadnych konkretów w tym temacie. Ostatni patch 1.3 do Cyberpunk 2077 zawierał również małe, darmowe DLC. Nowe elementy w grze są jednak kosmetyczne.

Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077 na PS5 i XSX

Oba tytuły – Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077 – otrzymają darmowe aktualizacje do konsol Xbox Series X/S, PlayStation 5 oraz na PC. Redzi zapowiedzieli, że oba upgrade’y pojawią się pod koniec 2021 r., więc długo już nie będziemy na nie czekać.

Upgrade dla Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie zawierał, poza oczywistymi ulepszeniami wizualnymi, również kolejne, małe dodatki. Te są z kolei inspirowane produkcjami Netflixa z tego uniwersum. Te drobiazgi będą miłym puszczeniem oczka w stronę całego fandomu Wiedźmina.

Aktualizacje dla Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077 to świetny krok w stronę utrzymania graczek i graczy przy obu tytułach. W końcu wiele osób czeka na ujrzenie pięknych zachodów słońca w Velen, czy kolorowych neonów Night City.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w odświeżonej wersji wskoczy na PS5, Xbox Series X i PC


Posłuchaj nas!