Crysis Remastered pojawi się na PS4, Xbox, PC i Switchu! [teaser]

Crysis Remastered pojawi się na PS4, Xbox, PC i Switchu! [teaser]

Opublikowano 20.04.2020 9:19 -


Seria Crysis dość zyskała w latach świetności dość dużą popularność. Do dzisiaj wielu fanów oczekiwało kolejnych wydań, albo chociaż zremasterowanych wersji. I wreszcie się doczekali. Najpierw nieoficjalnie, a parę godzin później już oficjalnie Crytek zapowiedział odświeżoną wersję pierwszej części Crysis.

Crysis Remastered pojawi się jednocześnie na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Dla posiadaczy konsoli od Nintendo będzie to zatem pierwsza okazja do sprawdzenia serii na swoich urządzeniach.

Od razu pojawił się oficjalny teaser do wydania. Nad zremasterowaną wersją Crysis Crytek pracowało wspólnie z Sabre Interactive. Według zapewnień producentów gracze otrzymają o wiele lepszą, odświeżoną grafikę, która będzie jednocześnie dostosowana do konsol PS4, Xbox One i Switch. Nowej jakości tekstury, a także modny ostatnio Ray tracing ma przyciągnąć nowe pokolenie fanów.

Crysis Remastered na PC, Xbox One, PS4 i Switch

Seria Crysis to jedna z bardziej kultowych strzelanek, a pierwsza część została wydana w 2007 roku. Można śmiało powiedzieć, że gra zrewolucjonizowała jakość na komputerach i była wyznacznikiem dla kolejnych produkcji.

Na razie nie znamy daty premiery gry, ale z materiału wideo możemy się dowiedzieć, że gra pojawi się “wkrótce”.

Czekamy z niecierpliwością!

Wieści z Rozładowani.pl