Creator Studio, czyli planowanie postów na Instagramie

Creator Studio, czyli planowanie postów na Instagramie

Opublikowano 18.09.2019 10:24 -


Liczni przedsiębiorcy coraz chętniej wykorzystują narzędzia, jakie udostępnia im Facebook do zarządzania stronami firmowymi. Media społecznościowe mają pomóc dotrzeć do szerszego grona odbiorców oraz potencjalnych klientów. Zwłaszcza tych, którzy są zainteresowani nabyciem produktu lub skorzystaniem z usług. Od ostatniej aktualizacji minęło już sporo czasu, dlatego tym razem ekipa Zuckerberga postanowiła przygotować dla swoich użytkowników nową aktualizację Creator Studio.

Integrację między Facebookiem oraz Instagramem są już widoczne niemal na każdym kroku. Możliwość publikowania zdjęć na obu serwisach jednocześnie czy przygotowywanie relacji to tylko dwie z wielu funkcji, jakie chętnie są wykorzystywane przez użytkowników indywidualnych. Teraz nadeszła pora na ułatwienie wszelkich publikacji profilom firmowym! Mowa o planowaniu postów oraz relacji na Instagram TV z dość dużym wyprzedzeniem. Jesteście ciekawi szczegółów?

Nowa aktualizacja dla Creator Studio od Facebooka

Portal społecznościowy podczas nowej aktualizacji postawił na przedsiębiorców, którzy wykorzystują swoje fan page jako sposób promocji. Creator Studio ma pozwolić właścicielom kont biznesowych na planowanie postów na Instagramie oraz relacji na Instagram TV. Wszystko to z wyprzedzeniem aż do sześciu miesięcy. Nową funkcję oficjalnie ogłoszono podczas Międzynarodowej Konwencji Nadawczej w Amsterdamie. Zapowiedziano tam także nowe możliwości transmisji na Facebooku.

Planowanie treści w aplikacji Instagrama nie jest zupełnie nową funkcją, jednak teraz wygląda zupełnie inaczej. Świetnym przykładem jest możliwość dodania kilku zdjęć do jednej relacji, czego brakuje w wielu znanych narzędziach, dedykowanych dla firm.

Na co pozwoli nowa wersja Creator Studio?

Zadajecie pewnie sobie pytanie, dla kogo dedykowane są nowe funkcje oraz w jaki sposób z nich korzystać? Nie trzeba być dużym przedsiębiorcom, by móc w pełni testować możliwości Creator Studio. Dotyczy to również lokalnych firm, blogerów oraz wiele innych osób prowadzących własne fan page. Celem nowej aktualizacji jest przede wszystkim pomoc w zwiększeniu zysków z tworzonych i publikowanych treści.

creator studio

Jeśli szukacie więc sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci przygotować własną strategię działań na Instagramie i zaplanować najbliższe posty, to koniecznie musicie spróbować Creator Studio. Rozbudowane możliwości oraz zarządzanie swoim biznesem w jednym miejscu! Powinno Was to przekonać, by na własnej skórze zobaczyć skuteczność prowadzonych działań.

Źródło: Later.com

Wieści z Rozładowani.pl