Crash Team Racing powraca! Remaster w 2019 roku

Crash Team Racing powraca! Remaster w 2019 roku

Opublikowano 8.12.2018 21:53 Aktualizacja: 8.12.2018 21:54 -


„Crash Team Racing” powróci w zremasterowanej edycji Nitro-Fueled. Podczas The Game Awards 2018 pokazano pierwszy trailer gry, który wręcz wgniata w fotel!

Wyścigowa wersja przygód Crasha Bandicoota — „Crash Team Racing” — jest jedną z moich ulubionych, o ile nie ulubioną, gier z pierwszego PlayStation. Spędziłem przy niej setki godzin, zdobywając kolejne nagrody, ścigając się ze znajomymi na jednym ekranie i po prostu świetnie się bawiąc. Nic więc dziwnego, że moje serce zaczęło szybciej bić, kiedy pojawiły się pierwsze plotki na temat zremasterowanego CTR.

Pogłoski potwierdziły się podczas czwartkowego The Game Awards. Wydawcą gry jest Activision, a za reedycję odpowiada studio Beenox (zrobili m.in. “Guitar Hero: Smash Hits”).

Gra na pierwszym trailerze prezentuje się znakomicie. Wykorzystany silnik graficzny z jednej strony imponuje szczegółowością i kolorami, ale z drugiej — zachowuje wyjątkowego ducha oryginału. Zabawa będzie możliwa w maksymalnie cztery osoby na podzielonym ekranie lub osiem w trybie multiplayer.

„Crash Team Racing Nitro-Fueled” ma trafić do sklepów w czerwcu 2019 roku. Będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Wieści z Rozładowani.pl