Coś dla fanów Twittera - planuj swoje wpisy z aplikacją Tampon

Opublikowano 25.10.2012 13:49 -


Dzisiaj nie lada gratka dla fanów platformy mikroblogowej Twitter. Mianowicie chciałbym zaprezentować aplikację o dość dziwnej i niecodziennej nazwie - Tampon. W sumie nie kojarzy się ona w żadnym wypadku z tym co ma do zaoferowania, ot chyba dość specyficznie poczucie humoru autorów. Pomijając kontrowersje związane z jej nazwą, to co ma ona do zaoferowania może się spodobać.

Otóż aplikacja umożliwia publikowanie Tweetów (dla tych, którzy jeszcze nie korzystają z Twittera: wiadomości) o określonej godzinie lub co ciekawe godzinach, określonych w samym panelu. Zasada działania aplikacji jest dość prosta. Po zalogowaniu się przy użyciu konta Twitterowe (innej możliwości autoryzacji nie ma z oczywistych względów), pozwala ona na zakolejkowanie wybranych treści a następnie określenie godziny ich publikacji.

tampon1

Zdecydowanie zaletą aplikacji jest możliwość planowania wpisów ze zdjęciem. Z kolei prócz publikowania jednorazowo Tweetów, istnieje możliwość, by ustawić publikowanie określonych treści cyklicznie.

tampon2

Osoby zarządzające Social Media z pewnością mają większe kombajny do planowania wpisów, jednak jestem przekonany, że niejeden użytkownik Twittera znajdzie rozsądne zastosowanie tej aplikacji na swoje potrzeby.

Wieści z Rozładowani.pl