Zobacz kto w 2017 roku był najwyżej w wynikach wyszukiwania Google

Zobacz kto w 2017 roku został liderem swojej branży w wynikach wyszukiwania Google

Opublikowano 5.02.2018 21:10 -


Przed Wami bardzo interesujący raport, który pokazuje liderów w swoich branżach, a przedmiot rankingu jest bardzo zacny: SEO. Kto zdobył najwięcej TOP10, kto uciął budżety, a kto powiększył na działania SEO, wszystko widać jak na ręce. Zapraszamy do zapoznania się z raportem, którego DailyWeb jest partnerem medialnym.

Założeniem projektu „Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż” jest wyłonienie liderów poszczególnych branż pod względem widoczności w wynikach naturalnych Google. Raport przygotowywany jest co roku przez agencje SEO/SEM – Mayko.pl.

Metodologia powstania raportu

Raport powstał na podstawie danych zebranych przez narzędzie SEMSTORM. Narzędzie śledzi działania serwisów w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. Dane zebrane zostały z każdego miesiąca 2017 roku, a wyniki w raporcie to ich średnia roczna wartość. Kryterium wyboru lidera danej branży była średnia szacunkowego ruchu z naturalnych wyników wyszukiwania Google.

W porównaniu do poprzedniej edycji raportu, w tym roku ranking został wzbogacony o dodatkowe dane tj. zmiana procentowa szacunkowego ruchu w porównaniu do 2016 roku oraz pozycja serwisu w poprzednim roku. Dane te pokazują nam przede wszystkim, które z serwisów prowadzą skuteczną strategię SEO, a co za tym, na jakich rozwiązaniach SEO warto się wzorować. Uważam, że warto pokusić się o bardziej szczegółową analizę serwisów z największym wzrostem ruchu i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

 Zobacz raport

Wieści z Rozładowani.pl