Kolejna gra za darmo od Epic Games Store.

Nic tak nie poprawia humoru, jak darmowe gierki od Epic Games Store. Fajnie, jakby jeszcze dodawali trochę darmowego, wolnego czasu, aby ograć wszystkie pozycje, no ale narzekać nie ma co. W tym tygodniu Epic zaskoczył kolejną głośną pozycją, czyli Control.

Ograłem już grę na Xboksie, ale z chęcią przejdę jeszcze raz na blaszaku. Jest w co grać, bo pozycja zdobyła szereg nagród i została doceniona przez graczy na całym świecie.

Control za darmo na PC

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Po tym, jak tajna agencja z siedzibą w Nowym Jorku zostaje zaatakowana przez pozaziemskie siły, obejmujesz funkcję jej nowej dyrekcji i walczysz o odzyskanie kontroli. Ta trzecioosobowa gra akcji stworzona przez studio Remedy Entertainment postawi przed Tobą nie lada wyzwanie. Musisz posiąść nadprzyrodzone umiejętności, opanować posługiwanie się w pełni modyfikowalną bronią i poradzić sobie z dynamicznie reagującym otoczeniem podczas walki w pełnym realizmu, nieobliczalnym świecie.

Centralną postacią w grze jest Jesse Faden, która oswaja się z rolą dyrektorki agencji, poszukując odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Świat Control ma do opowiedzenia swoją własną historię, podobnie jak sprzymierzeńcy, których Jesse napotka na swojej drodze. Współpracując z innymi agentami, bohaterka wpada na trop dziwnych eksperymentów i sekretów.

W celu pobrania gry wystarczy zarejestrować się w Epic Games Store (jeśli jeszcze nie macie tam konta), przejść na stronę gry Control i dodać ją do swojej biblioteki. Enjoy!