ColorRun - banalnie prosta i w pełni polska gra przeglądarkowa, która Cię porwie | DailyWeb.pl
ColorRun - banalnie prosta i w pełni polska gra przeglądarkowa, która Cię porwie

Opublikowano 4 lata temu - 1


Flapy Bird wywołał niemałe zamieszanie pojawieniem się w Appstorze. Twórca mimo, że miał problemy z sukcesem jaki gra odniosła, to po chwilach słabości i skasowaniu gry ze sklepu, na dobre wróciła do dystrybucji. Wraz z jej pojawieniem zrobił się na nam chyba nowy trend prostych gierek, stylizowanych na 8bitówki. Cecha charakterystyczna, to przede wszystkim prostota, dużo prostoty i całkiem spory poziom trudności.

Na bazie Flappy Bird powstały tysiące podobnych gier, jednak to nasz rodzimy Timberman odniósł całkiem pokaźny sukces. Gra w której twoim zadaniem jest ścinanie drzew, na przemian klikając w odpowiednią część ekranu, wciągnęła. Sam miałem przy niej więcej frajdy niż przy samym Flappy Bird, mimo to specjalnych wyników raczej nigdy nie udało mi się osiągnąć ;-)

colorrun1

Dziś chciałbym Wam zaprezentować kolejną pochodną, która zrodziła się na bazie inspiracji wcześniej wymienionych gier. Została ona stworzona w zasadzie nie tylko dla webowego Geeka, ale także dla cywili ;-) Jest ona na tyle prosta i wciągająca, że uzależni każdego kto chociaż raz w nią zagra (uważajcie!). Na czym polega gra? Otóż w oknie przeglądarki otrzymujecie dwa kolory w różnych odcieniach, jeden jaśniejszy, zaś drugi ciemniejszy. Waszym zadaniem jest kliknięcie w obszar, który tonalnie jest jaśniejszy. Ot prosta, ale przyjemna zabawa. Całości dodaje smaku fakt, że ColorRun został przygotowany przez rodzimych deweloperów.

Pamiętajcie nie klikać jednak zbyt szybko, gdyż można dostać epilepsji ;-)