Codepen pokazał 100 najpopularniejszych projektów - tona inspiracji

Codepen pokazał 100 najpopularniejszych projektów - tona inspiracji

Opublikowano 7.01.2019 10:19 -


Jak co roku serwis Codepen, który umożliwia publikowanie i interpretacje projektów HTML/CSS/JS, publikuje listę najpopularniejszych projektów, stworzonych przez jego społeczność w ubiegłym roku. To zwykle tona materiałów do inspiracji, nie tylko dla każdego z branży front-end, ale dla wszystkich twórców serwisów internetowych.

Lista składa się ze 100 pozycji, od tych najmniej do tych najbardziej popularnych. Uwielbiam te zestawienia, bo absolutnie każdy może znaleźć w nim coś dla siebie. Dla przykładu w moich zakładkach znalazła się bardzo ciekawa forma paginacji (potwór yeti, przestawia kolejne numery stron), czy inne gotowe elementy do wykorzystania chociażby tu, na DailyWeb.

Kryterium znalezienia się w rankingu jest dość proste. Otóż lista jest zbudowana na podstawie ilości polubień poszczególnych projektów (ikon serduszek). Nie będę Wam więcej spoilerował, przejrzyjcie listę. Niektóre projekty naprawdę korzystają z ogromnych możliwości nowoczesnych przeglądarek i to garściami. Opad szczęki wielokrotnie gwarantowany.

 Top Pens 2018

Wieści z Rozładowani.pl