Codepen pokazał 100 najpopularniejszych projektów - tona inspiracji

Codepen pokazał 100 najpopularniejszych projektów – tona inspiracji

Opublikowano 7.01.2019 10:19 -


Jak co roku serwis Codepen, który umożliwia publikowanie i interpretacje projektów HTML/CSS/JS, publikuje listę najpopularniejszych projektów, stworzonych przez jego społeczność w ubiegłym roku. To zwykle tona materiałów do inspiracji, nie tylko dla każdego z branży front-end, ale dla wszystkich twórców serwisów internetowych.

Lista składa się ze 100 pozycji, od tych najmniej do tych najbardziej popularnych. Uwielbiam te zestawienia, bo absolutnie każdy może znaleźć w nim coś dla siebie. Dla przykładu w moich zakładkach znalazła się bardzo ciekawa forma paginacji (potwór yeti, przestawia kolejne numery stron), czy inne gotowe elementy do wykorzystania chociażby tu, na DailyWeb.

nie zobaczysz więcej tej reklamy jeśli do nas wrócisz :-)

Kryterium znalezienia się w rankingu jest dość proste. Otóż lista jest zbudowana na podstawie ilości polubień poszczególnych projektów (ikon serduszek). Nie będę Wam więcej spoilerował, przejrzyjcie listę. Niektóre projekty naprawdę korzystają z ogromnych możliwości nowoczesnych przeglądarek i to garściami. Opad szczęki wielokrotnie gwarantowany.

 Top Pens 2018

Wieści z Rozładowani.pl