Jeśli planujecie spędzić najbliższy długi weekend przed telewizorem, to znajdziecie na pewno coś dla siebie. Do biblioteki Netflixa wskoczyło kilka ciekawych pozycji.

Curon

Po 17 latach kobieta wraca do domu z nastoletnimi bliźniętami. Gdy znika, jej dzieci muszą zmierzyć się z mroczną przeszłością swojej rodziny.

Szpital Lenox Hill

Serial dokumentalny, w którym czwórka lekarzy ze słynnego nowojorskiego szpitala Lenox Hill próbuje łączyć życie osobiste i pracę zawodową.

Reality Z

Rio de Janeiro atakują zombie. Uczestnicy reality show chronią się w studiu telewizyjnym, gdzie okazuje się, że hordy ludożerców nie są ich jedynym zmartwieniem.

Poradnik pozytywnego myślenia

Po powrocie ze szpitala psychiatrycznego Pat wprowadza się do rodziców i usiłuje odzyskać żonę. Wszystko zmienia się, gdy poznaje kobietę równie niestabilną jak on.

Nienawistna ósemka

Kilkanaście lat po zakończeniu wojny secesyjnej łowca nagród i jego jeniec zostają uziemieni przez śnieżycę w zajeździe w Wyoming z szóstką niebezpiecznych nieznajomych.

J-Style Trip

Program rozrywkowy, w którym tajwański megagwiazdor Jay Chou i jego znani przyjaciele ruszają w pełną muzyki i magii podróż po świecie.

Netflix – czy warto? Omówienie cen, pakietów i konkurencji

Być patriotą – zaprasza Hasan Minhaj

Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.