Długi weekend przed nami, a pogoda zapowiada się burzowo. To tyle w temacie informacji pogodowo – urlopowych ;) Co nowego na Netflix pojawiło się w ostatnich dniach?

Jeśli planujecie spędzić najbliższy długi weekend przed telewizorem, to znajdziecie na pewno coś dla siebie. Do biblioteki Netflixa wskoczyło kilka ciekawych pozycji.

Curon

Po 17 latach kobieta wraca do domu z nastoletnimi bliźniętami. Gdy znika, jej dzieci muszą zmierzyć się z mroczną przeszłością swojej rodziny.

Szpital Lenox Hill

Serial dokumentalny, w którym czwórka lekarzy ze słynnego nowojorskiego szpitala Lenox Hill próbuje łączyć życie osobiste i pracę zawodową.

Reality Z

Rio de Janeiro atakują zombie. Uczestnicy reality show chronią się w studiu telewizyjnym, gdzie okazuje się, że hordy ludożerców nie są ich jedynym zmartwieniem.

Poradnik pozytywnego myślenia

Po powrocie ze szpitala psychiatrycznego Pat wprowadza się do rodziców i usiłuje odzyskać żonę. Wszystko zmienia się, gdy poznaje kobietę równie niestabilną jak on.

Nienawistna ósemka

Kilkanaście lat po zakończeniu wojny secesyjnej łowca nagród i jego jeniec zostają uziemieni przez śnieżycę w zajeździe w Wyoming z szóstką niebezpiecznych nieznajomych.

J-Style Trip

Program rozrywkowy, w którym tajwański megagwiazdor Jay Chou i jego znani przyjaciele ruszają w pełną muzyki i magii podróż po świecie.

Netflix – czy warto? Omówienie cen, pakietów i konkurencji

Być patriotą – zaprasza Hasan Minhaj

Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.