Nie ma to jak dobre seriale i filmy.

Na Netflix codziennie pojawia się sporo nowości. Szczególnie początki miesiąca są obfite w premiery, co cieszy. Tak właśnie jest teraz, kiedy w ciągu kilku dni pojawiło się kilkadziesiąt produkcji.

Jeśli więc spędzacie weekend w domu, albo też na wakacjach, ale będzie nuda, to warto zajrzeć na Netflix. Tutaj niezawodnie każdy znajdzie coś dla siebie: od komedii, poprzez dramaty, na sensacyjnych produkcjach kończąc.

R E K L A M A

Premiery Netflix

Ulica Strachu – część 1: 1994

Seria brutalnych zabójstw zmusza nastolatkę i jej przyjaciół do podjęcia walki z ponurą siłą dręczącą miasto od stuleci. Witamy w Shadyside.

Ósma noc

Mnich z różańcem w jednej ręce i siekierą w drugiej ściga liczącego sobie kilka tysięcy lat ducha opętującego ludzi i zmieniającego Ziemię w piekło.

Opowieści z kwarantanny

Pięć opowieści, które przekraczają granice gatunków, żeby zaprezentować niepowtarzalne, nietypowe i zmuszające do myślenia obrazy z życia w czasie pandemii w 2020 r.

RattleSnake – The Ahanna Story

W tym stylowym remake’u pozbawiony złudzeń geniusz zbiera zespół, który ma dokonać serii spektakularnych napadów — jednak przy okazji przysparza sobie zbyt wielu wrogów.

Książęta

Książę Wilhelm przyzwyczaja się do życia w swojej nowej prestiżowej szkole z internatem. Największym problemem okazuje się dla niego podążanie za głosem serca.

Niech mnie usłyszą

Wstrząśnięty śmiercią przyjaciela licealista z Maryland School for the Deaf próbuje pogodzić wyzwania związane z rodziną i relacjami z przygotowaniami do ważnego meczu.

L.A.’s Finest

W tym spin-offie filmowej serii „Bad Boys” dwie policjantki polują na najgroźniejszych bandytów w mieście i próbują zostawić za sobą skomplikowaną przeszłość.

Szkoła melanżu

Prymuski Molly i Amy postanawiają nadrobić czas spędzony nad książkami i przed ukończeniem szkoły na jedną noc zostają buntowniczkami.

Dziewczyna w sieci pająka

Zaangażowana w operację przejęcia niebezpiecznego programu komputerowego hakerka Lisbeth Salander zostaje wciągnięta w sieć oszustw utkaną zaskakująco blisko niej.

Kung Fu Panda 3

Po wyrusza z ojcem do ukrytej przed światem wioski pand. Gdy Chinom zagraża zły duch, Po musi stworzyć z mieszkańców wioski armię zdolną stawić mu czoła.

Obecność 2

Gdy jedenastolatka przypadkiem uwalnia złowrogiego ducha w swoim domu rodzinnym w Londynie, jej matka zwraca się do Warrenów o pomoc.