Co obejrzeć w weekend na Netflix? Lista nowości – maj 2019

Co obejrzeć w weekend na Netflix? Lista nowości – maj 2019

Opublikowano 17.05.2019 13:34 -


Czasami jest tak, że po prostu weekend chcemy spędzić przed telewizorem, nie patrząc na pogodę za oknem. A może właśnie patrząc? Wczoraj prezentowałem listę nowości filmowych, jakie pojawiły się w HBO GO, dzisiaj zebrałem to, co ostatnio pojawiło się w Netflixie.

Część z produkcji już jest przeze mnie obejrzana, druga (większa) część ciągle czeka w kolejce.  Na szczęście Netflix robi to tak, że każdy, no może prawie każdy, znajdzie dla siebie coś idealnego w serwisie. Od komedii po dramaty, od bajek po filmy dedykowane dorosłym.

Już nie żyjesz

Zacznę od pozycji mocnej. Czytałem sporo niezbyt przychylnych recenzji na temat tego serialu, ale dla mnie jest to jeden z lepszych seriali w swoim gatunku w ostatnich miesiącach. Budzi on skrajne emocje – albo opinie są mega pozytywne, albo wręcz przeciwnie. Szukając kierowcy, który zabił jej męża, pewna porywcza wdowa (Christina Applegate) zaprzyjaźnia się z ekscentryczną optymistką ( Linda Cardellini) skrywającą szokującą tajemnicę.

The Rain

Drugi sezon serialu pojawił się już w serwisie. Przyznaję, że nie oglądałem pierwszego, ale mają już dwa czas chyba rzucić się w wir oglądania i łyknąć po sezonie dziennie. Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa — i odpowiedzi.

Easy

Na Netflixie właśnie wylądował trzeci sezon serialu. Dla mnie to pora do nadrobienia produkcji, bo skończyłem na sezonie 1. Ten serial z gwiazdorską obsadą ukazuje życie różnych mieszkańców Chicago, błądzących w labiryncie nowoczesnej miłości, seksu, technologii i kultury.

LEGO Ninjago

Jeśli ktoś ma ochotę na animację, to warto przyjrzeć się LEGO Ninjago. Kai, Jay, Cole i Zane muszą opanować swoje moce i nauczyć się posługiwać bronią Spinjitzu, by ocalić krainę Ninjago, w której panoszą się ciemne siły.

Wieści z Rozładowani.pl