Przeglądając tygodniowe nowości w serwisach streamingowych, nie można pomijać jednego z największych, ale i z najnowszych serwisów w Polsce, czyli HBO Max. Na „maxa” musieliśmy trochę poczekać, w międzyczasie męcząc się z – na szczęście zapomnianym – HBO GO.

Hitem ostatnich tygodni jest bez wątpienia serial Odwilż, czyli pierwsza polska produkcja HBO Max. Nie jest to hit tylko nad Wisłą, bo Odwilż stał się najpopularniejszą produkcją HBO Max w ostatnim czasie w całej Europie. Czy warto obejrzeć serial? Starałem się zrobić krótkie podsumowanie w osobnym wpisie.

HBO Max – nowości

Rozdzieleni: Dramat na granicy

Film dokumentalny HBO opowiadający o dramacie, jaki codziennie rozgrywa się na amerykańsko-meksykańskiej granicy.

R E K L A M A

Paterno

Al Pacino w dramacie produkcji HBO jako szkolny trener, który musi przyznać się do porażki w obliczu skandalu seksualnego.

Kolacja z przyjaciółmi

Quincy Jones: Na przekór losowi

Bohaterem programu specjalnego HBO jest chory na raka młody satyryk Quincy Jones. Jego największym marzeniem było nagranie programu komediowego, który stałby się jego testamentem.

Morderstwa w Chesire

morderstwa hbo

W spokojnym Cheshire w stanie Connecticut doszło do przerażającej zbrodni – Jennifer Petit i jej dwie córki zostały zamordowane we własnym z domu, z życiem uszedł tylko jej mąż William. Kto był odpowiedzialny za tę przerażającą zbrodnię?

Uwierz w ducha

Młody mężczyzna zostaje zamordowany. Po śmierci jego duch próbuje ostrzec kochankę, której grozi niebezpieczeństwo, w czym pomaga mu kobieta-medium. Patrick Swayze oraz Demi Moore w głównych rolach.

Pewnego razu w Kraju Basków

Euskadi, rok 1985. Grupa dwunastoletnich przyjaciół podczas wakacji uczy się radzić sobie ze stratą i przeciwnościami losu.

Skok

Dokument przybliżający kulisy wydarzeń z 1970 roku, kiedy amerykańska łódź patrolowa napotkała radziecki statek rybacki.

Maixabel

Jedenaście lat po tym, jak mąż Maixabel Lasa został zabity przez baskijską grupę terrorystyczną ETA, kobieta otrzymuje szokującą prośbę. Jeden z mężczyzn odpowiedzialnych za jego śmierć chce spotkać się z nią w więzieniu, w którym odbywa karę.

Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Sequel przebojowego thrillera psychologicznego, w którym sześć osób nieświadomie zostaje zamkniętych w escape roomach. Aby mięć szansę przetrwać, bohaterowie odkrywają, co ich łączy. Ddochodzą też do wniosku, że wszyscy grali już w tę grę.


Posłuchaj nas!