Oczywiście konkurencja w postaci Netflixa czy też HBO GO nie daje tutaj wielkiego pola manewru, ale Amazon się stara, a ja to doceniam, bo stale oglądam jakieś produkcje. Znajdziemy tutaj nie tylko oryginalne nowości, ale również hity, które nie znalazły miejsca gdzie indziej.

Amazon Prime Video wkroczył do Polski kilka lat temu i od tamtej pory plasuje się w okolicach 4 miejsca w rankingu popularności serwisów streamingowych w Polsce. Jednak warto zwrócić uwagę, szczególnie na nowości, które często wskakują do oferty.

Co nowego w Amazon Prime Video?

Ocean ognia

Kapitan okrętu podwodnego współpracuje z drużyną Navy Seals w celu uratowania prezydenta Rosji, który podczas zamachu wzięty został do niewoli.

Jestem taka piękna!

Przeciętna Renee pewnego dnia spada z roweru treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Gdy odzyskuje świadomość zaczyna się jej wydawać, że jest niespotykanie piękna.

I, Portrait

Nowo małżonkowie otrzymują niespodziewana wizytę od starego znajomego, który ma ukrytych motywów, aby zakończyć związek.

Cruel Summer

Wg producenta wykonawczego serialu, Jessiki Biel ,,Cruel Summer”, to thriller psychologiczny, opowiadający o dwóch młodych kobietach; Kate, popularnej dziewczynie o życiu pełnym uroku, która pewnego dnia zaginęła, i Jeanette, kujonicy, marzącej o popularności, oskarżonej o powiązania ze zniknięciem Kate.

Pasażer

Historia agenta ubezpieczeniowego, który podróżuje codziennie pociągiem do pracy. Pewnego dnia zostaje wciągnięty w kryminalną intrygę przez jedną pasażerkę pociągu.

Manu. Bądź sobą!

Mały ptaszek Manu dorasta myśląc, że jest mewą. Kiedy dowiaduje się, że to nieprawda, ucieka z domu i poznaje inne ptaki własnego gatunku. Wtedy przekonuje się, kim tak naprawdę jest.

Haunted 3: Spirits

Andrew Robinson powraca do fenomenu Halloweenowych nocy grozy. Na wiejskiej farmie w najglebszej Anglii napotyka serie paranormalnych zdarzen, ktore prowadza do rozwiazania zagadki z przerazajacymi konsekwencjami i ostatecznym finalem.

/opisy: pisownia oryginalna Amazon/