Jeśli nie korzystacie jeszcze z Amazon Prime Video, to chyba najwyższa pora to zmienić. W bibliotece serwisu znajdziecie interesujące pozycje, od nowych, oryginalnych produkcji po naprawdę kultowe hity, które przeszły do historii kina.

Amazon Prime Video stara się doścignąć konkurencyjnego Netflixa i HBO GO, ale w Polsce jakoś ciężko im się przebić na szerszą skalę, a szkoda. Zobaczcie zresztą, że warto poszukać w ofercie, szczególnie, że cena abonamentu jest znacznie niższa niż u gigantów.

Nowości Amazon Prime Video

Bez skrupułów Toma Clancy’ego

Komandos elitarnej jednostki Navy SEAL, poszukując morderców swojej ciężarnej żony, odkrywa międzynarodowy spisek. „Bez skrupułów Toma Clancy’ego” to emocjonująca historia Johna Clarka, popularnego bohatera uniwersum, którego centralną postacią jest Jack Ryan.

Boris and the Bomb

Co się dzieje, gdy wyrzucony agent KGB, który uciekł do USA, dostanie się na tylne siedzenie Ubera z bombą atomową, którą musi rozbroić za 48 godzin.

Ślicznotki

Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Winni kryzysowi finansiści z Wall Street są częstymi gośćmi w klubie. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt.

Skrywany morderca

Młody, ambitny prawnik otrzymuje swoją pierwszą poważną sprawę. Ma bronić seryjnego mordercę, Petera Kuertena. Kuerten i jego żona manipulują adwokatem do tego stopnia, że zaczyna on uczestniczyć w ich ostatniej zbrodni. Teraz czeka go walka z własnym sumieniem.

Wyniszczenie

Gdy pewna posiadająca mityczne zdolności Tajka przepada bez śladu, Axe i jego stary zespół ponownie się jednoczą, by podjąć próbę jej odnalezienia.

Być jak Flynn

Pracując w schronisku dla bezdomnych w Bostonie, Nick Flynn ponownie spotyka swojego ojca, oszusta i samozwańczego poetę.

Rajskie wzgórza

Do Paradise Hills nie trafiają grzeczne dziewczynki. Tu przysyłane są buntowniczki i krnąbrne panienki nie pasujące do idealnego wizerunku swoich rodzin. I właśnie Paradise Hills w tajemniczy sposób zmienia je w ideały dokładnie dopasowane do pragnień otoczenia.

Dobroczyńca

Filantrop wtrąca się w życie nowo zawartych małżeństw próbując przeżyć swoją przeszłość.

Wesele Jenny

Rodzice i rodzeństwo Jenny zawsze próbują umówić ją z mężczyzną, kiedy ich odwiedza. Nie wiedzą, że spotkała już właściwą osobę!


Posłuchaj nas!