Co nowego na HBO GO? Lista nowości

Opublikowano 10.03.2020 11:13 Aktualizacja: 13.06.2020 13:53 -


Trzy tygodnie wykluczenia internetowego, a teraz dwa tygodnie wykluczenia społecznego, bo "możesz zarazić mnie wirusem". Jak ten czas zabić? Oczywiście filmami i serialami. Od razu rzuciłem się do przeglądu aktualności.

Zestawienie ostatnich pozycji Netflix zrobiłem w osobnym wpisie, a tutaj skupiam się na tym, co nowego pojawiło się na HBO GO. I pierwszy raz muszę przyznać, że najbliższe dni to właśnie serwis od HBO będzie królował nad Netflixem w moim domu. Od razu zauważyłem "Króla Lwa", którego muszę koniecznie obejrzeć po raz drugi.

Devs – 2020

Serial śledzący losy młodej inżynierki, która próbuje ustalić, co dokładnie stało się z jej chłopakiem.

Dave – 2020

Serial komediowy inspirowany życiem rapera i komika Dave'a Burda, lepiej znanego światu pod pseudonimem Lil Dicky.

Fosse/Verdon – 2019

Sam Rockwell oraz Michelle Williams w miniserialu przedstawiającym losy broadwayowskiego reżysera Boba Fosse’a oraz jego muzy – tancerki Gwen Verdon.

Król Lew – 2019

Na świat przychodzi Simba - małe lwiątko, następca tronu po swoim ukochanym ojcu, królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Dotąd sukcesorem Mufasy był bowiem jedynie jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Nikczemnik knuje spisek, który doprowadza do śmierci króla i wygnania jego młodego syna. Pozostając wierny naukom swojego ojca Simba, z pomocą dwójki nowych przyjaciół, próbuje dorosnąć i odzyskać należne mu dziedzictwo.Klasyczne dzieło Disneya w nowej odsłonie. Wykorzystując pionierskie techniki filmowe, twórcom udaje się ożywić znane postacie i pokazać je w zupełnie nowy sposób. Reżyserem tego widowiskowego i dopracowanego pod każdym względem obrazu jest laureat nagrody Saturna Jon Favreau (Księga dżungli). Produkcja została nominowana do Oscara w kategorii “najlepsze efekty specjalne”. Film odniósł ogromny sukces kasowy, zarabiając na całym świecie ponad 1,5 miliarda dolarów. W polskiej wersji językowej obrazu bohaterom swoich głosów użyczyły takie gwiazdy, jak: Artur Żmijewski, Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr czy Danuta Stenka.

Mirai – 2018

Życie czteroletniego Kuna wywraca się do góry nogami za sprawą pojawienia się na świecie jego siostry Mirai. Dziewczynka szybko zdobywa serca całej rodziny, przez co chłopiec staje się bardzo zazdrosny. Pewnego dnia Kun niespodziewanie spotyka w ogrodzie dziwnych gości z przeszłości i przyszłości – w tym swoją siostrę Mirai w nastoletnim wydaniu. Kun i dziewczyna wyruszają w podróż w czasie i przestrzeni, odkrywając niesamowitą historię swojej rodziny.Pełna magii, ciepła i pozytywnych emocji opowieść o sile więzów rodzinnych. Nominowany do Oscara obraz jest epickim zwieńczeniem filmowej kariery japońskiego reżysera Mamoru Hosody (O dziewczynie skaczącej przez czas). Inteligentna i przepięknie zrealizowana produkcja wyróżnia się elegancką kreską i doskonałym scenariuszem.

Wieści z Rozładowani.pl