HBO GO to przede wszystkim jakość, ale i kultowe pozycje. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś idealnego na zapełnienie czasu w te dłuższe z każdym dniem, jesienne wieczory.

Dawka szczęścia – film

W latach 90. XX wieku narkotyki stały się w Bułgarii szeroko dostępne. Dziennikarka Vesela Toteva (Valentina Karoleva) idzie przez życie szukając swojego szczęścia. Niestety często się jej to nie udaje. Historia miłosna wywraca jej życie do góry nogami i jednocześnie je niszczy. Rodzina zawsze jest jednak dla niej podporą i pomaga jej w trudnych momentach.Dramat biograficzny opowiadający o barwnym życiu bułgarskiej dziennikarki Veseli Totevej. W jej rolę wciela się jej własna córka Valentina Karoleva (Zdrajca w naszym typie). Scenariusz obrazu został oparty na powieści “Fall and Salvation: The Confession of a drug addict” autorstwa dziennikarki, która zmarła niespodziewanie 4 marca 2019 roku. W pozostałych rolach występują Dimitar Nikolov (Away from the shore), Aleksandar Aleksiev (Jack Ryan: Teoria chaosu), Assen Blatechki (Hitman) oraz Lydia Indjova (Problemski Hotel), a reżyserii podjęła się Yana Titova (serial Stolen Life).

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia – film

Nieustraszona brytyjska archeolożka Lara Croft (Angelina Jolie) dokonała prawdopodobnie najważniejszego odkrycia archeologicznego w historii. Dotarła do kuli prowadzącej do mitycznej puszki Pandory. Niestety, kula wpada w ręce złego naukowca Jonathana Reissa (Ciarán Hinds), który zajmuje się zabójczymi wirusami i ma nadzieję sprzedać sekrety puszki jako broń masowego rażenia. Lara prosi o pomoc swojego byłego partnera i zarazem byłego żołnierza piechoty morskiej Terry’ego Sheridana (Gerard Butler). W poszukiwaniu wartościowej zguby para wyrusza w pełną przygód podróż przez różne kontynenty.Druga część kasowego hitu opowiadająca o przygodach znanej z popularnej gry wideo Lary Croft. W postać głównej bohaterki po raz kolejny wciela się wyróżniona Oscarem Angelina Jolie (Przerwana lekcja muzyki). Obok niej w super produkcji występują Gerard Butler (Prawo zemsty), Ciarán Hinds (Margot jedzie na ślub), Christopher Barrie (serial Czerwony Karzeł) oraz Noah Taylor (Charlie i fabryka czekolady). Reżyserem obrazu jest Jan de Bont (Speed: Niebezpieczna prędkość).

Kombinatorzy – film

Davie (Conor Berry) jest marzycielem, który ze wszystkich sił stara się uniknąć prawdziwej pracy. Niestety jego dobrze rokującą karierę piłkarską kończy kontuzja. W trakcie pobytu w szpitalu chłopak poznaje początkującą pielęgniarkę Shonę (Tara Lee), w której zakochuje się bez pamięci. Aby zaimponować dziewczynie, Davie postanawia dokonać czegoś dużego. Razem z odważnym i znającym się na biznesie przyjacielem Johnem (Grant Robert Keelan) i posiadającym różne mroczne talenty kumplem Scottem (Sean Connor), próbuje różnych sztuczek. Davie musi wykorzystać wszystkie swoje asy w rękawie, aby zrealizować największy plan w swoim życiu. Jeśli mu nie wyjdzie, może tego gorzko pożałować.Brytyjski komediodramat o zagubionym chłopaku, który szuka własnej drogi. Obraz wyreżyserowany przez utalentowanego debiutanta Dave’a McLeana bawi i trzyma w napięciu. W głównych rolach występują doskonali: stawiający swoje pierwsze kroki w aktorstwie Conor Berry, Sean Connor (serial River City), Grant Robert Keela (Automata), Tara Lee (Kandydat dla szalonej Mary) oraz Kit Clark (serial Odwet). Produkcja zdobyła Nagrodę Publiczności na MFF w Edynburgu.

Kraina Lovecrafta – serial

Serial HBO oparty na powieści Matta Ruffa o tym samym tytule zabiera widza w podróż przez Amerykę lat 50-tych.

Dzień trzeci – serial

Składający się z dwóch części – “Lato” i “Zima” – miniserial HBO, który podąża za dwójką bohaterów granych przez Jude’a Law oraz Naomie Harris.