W ostatnich dniach pojawiło się całkiem sporo nowości, a ja postarałem się zebrać je w jednym miejscu. Zobaczcie, co nowego w serwisie Amazon Prime Video Polska!

Fernando

Zespół „Fernando” uczestniczy w najbardziej niezwykłym etapie w karierze kierowcy z Asturii. W 2019 roku i na początku 2020 roku Fernando Alonso zamierza wziąć udział w najbardziej legendarnych wyścigach na świecie. Pierwszym celem jest Potrójna Korona. Jest tylko jeden kierowca, który tego dokonał: Graham Hill w 1972 roku.

Grecki romans

Antonio marzy o lepszym świecie. Pragnie też poznać miejsce, gdzie zaczęła się współczesna filozofia: Grecję! W wymarzonym kraju pozna nie tylko hipnotyzującą historię – czeka tam na niego gorący romans.

Ślepy strach

Po okropnym wypadku samochodowym Betty szuka ukojenia w nowej pracy. Zostaje przydzielona do opieki nad niewidomym dzieckiem w odległych Alpach Francuskich. To, co z pewnością nie było wymarzoną pracą, stanie się wstrząsającym koszmarem, od którego nie ma ucieczki.

Kłamstwo

Kiedy nastoletnia córka przyznaje się do umyślnego zabicia najlepszej koleżanki, dwójka zrozpaczonych rodziców tuszuje straszliwą zbrodnię, tkając misterną sieć kłamstw i mistyfikacji.

Black Box

Po utracie żony i pamięci w wyniku wypadku samochodowego samotny ojciec poddaje się eksperymentalnej terapii, która sprawia, że zaczyna zastanawiać się, kim tak naprawdę jest.

BRATERSTWO KRWI

Brice morduje ludzi dla zabawy za każdym razem, gdy loguje się do swojej ulubionej gry. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość puka do drzwi mężczyzny. Policja podejrzewa go o zamordowanie czterech kobiet.

24 GODZINY – 8 SEZONÓW

market

Rozpoczyna się dzień wyborów prezydenckich. Jack Bauer kończy grę w szachy z córką Kimberly, która krótko po tym wymyka się z domu. Jack, który kieruje rządową jednostką antyterrorystyczną CTU, zostaje pilnie wezwany z powodu doniesień o potencjalnym zamachu na życie kandydata na prezydenta, Davida Palmera. Tymczasem Teri, żona Jacka, wyrusza na poszukiwania córki.

KOŚCI – 12 SEZONÓW

Dramatyczny serial o antropolożce kryminalistycznej, która pomaga rozwiązywać przestępstwa, gdy zawodzą inne metody. Serial jest oparty na rzeczywistej pracy Kathy Reichs.

opisy: Amazon Prime Polska