Co na telefonie mają założyciele firm oraz twórcy z branży tech?

Opublikowano 29.09.2020 20:04 Aktualizacja: 8.10.2020 13:04 -


Cotygodniowe wywiady wokół tego, co znajduje się na telefonach założycieli firm oraz twórców z branży tech. Twórca serwisu Homescreens, Jason Bartz przeprowadza wywiady w temacie aplikacji z jakich korzystają jego goście oraz zachęca ich do podzielenia się hackami, z których sami korzystają.

Ponoć inspiracji nigdy nie za wiele. Nie do końca zgodziłbym się z tym powiedzeniem, ponieważ spędzając czas tylko na szukaniu inspiracji nigdzie raczej nie dojdziemy. Właśnie dlatego postanowiłem się podzielić z Wami dość ciekawym (według mnie) źródłem, gdzie można znaleźć sporo mięska.

Co tydzień do skrzynki odbiorczej - te wywiady dostępne są w formie newslettera. To na pewno na plus, ponieważ nie będą wywoływać dodatkowego FOMO :) wszystkie wcześniejsze wywiady dostępne są na stronie projektu Homescreens. Ten projekt wydaje mi się o tyle ciekawy, że wywiady przeprowadzane są w konkretnej formie, oscylując na około konkretnego tematu. Aplikacje i sposoby korzystania z nich. Wydaje mi się to interesującym źródłem inspiracji, ponieważ dostajemy przykłady użycia od ludzi, którzy pochodzą z naszej branży. Jeśli trafiłeś na ten tekst i nie interesujesz się technologią... cóż. Może też to Ciebie zainteresuje, w końcu każdy ma smartfona i warto wiedzieć w jaki inny sposób można z niego korzystać.

Każdy wywiad zakończony jest przez podsumowanie oraz listę aplikacji z odnośnikami, więc jak coś przykuje naszą uwagę, w prosty sposób będziemy mogli to sprawdzić.

A jeśli nie masz czasu czytać wywiadów, to polecam plugin do Chroma, który jest w stanie przeczytać dla Ciebie dowolny artykuł (po angielsku) jako podcast.

Zamień artykuł w podcast dzięki Machine Learning. Podcastle – dodatek do Chrome

Wieści z Rozładowani.pl