Co łączy Pablo Escobara, króliczki playboya i rozwalanie Samsunga Fold? - Escobar Fold 2

Co łączy Pablo Escobara, króliczki playboya i rozwalanie Samsunga Fold? – Escobar Fold 2

Opublikowano 4.02.2020 20:34 -


Tak, to o tym Escobarze mowa, a dokładniej o jego bracie. Roberto De Jesus Escobar Gaviria to biologiczny brat znanego lorda narkotykowego Pablo Escobara, który wprowadził “nowego” składanego smartfona.  Jeżeli nie wiesz, o co tu chodzi, to zapewne o pieniądze. A skoro o nich mowa, Escobar Fold 2 ma kosztować 399$.

Możliwe, że nie jesteście tego świadomi, ale “firma” brata słynnego Pablo wypuściła już wcześniej Escobar Fold 1, który był klonem Royole FlexPai, z tą różnicą, że kosztował tylko 349 $ a nie prawie 2000 $ jak oryginał. Można zatem powiedzieć, że firma ma już jakieś doświadczenie w kopiowaniu. Choć wydawałoby się, że Fold 1 powinien rozchodzić się jak ciepłe bułeczki w takiej cenie, jednak z tego, co wiadomo nigdy nie został dostarczony. Pomimo tego nadal przyjmował zamówienia.

escobar fold
Nowy projekt Escobar Fold 2 znacznie przypomina smartfona od Samsunga

Escobar Fold 2

W komunikacie prasowym, który miał dużo błędów, można przeczytać, że Escobar inc. chce zostać królem nadwyżek elektronicznych. Tłumaczy później, że technologia za grube pieniądze na świecie leży w magazynach w Chinach u pośredników oraz firm z tzw. drugiej ręki. Dlatego Escobar inc. ma na celu wykupić te nadwyżki i za rażąco niską cenę sprzedawać je pod swoją marką. To wszystko brzmi jak polityczny bełkot w słabym wydaniu. Nie wiem do końca nawet, co to ma znaczyć. Będą to telefony używane? Odnowione? Tego nie wie nikt.

escobar fold
Wyjątkowy telefon zasługuje na wyjątkowe opakowanie

Choć cała sprawa jest dziwna do granic absurdu. Nie można powiedzieć, że nie potrafią zrobić dobrego marketingu. W reklamie pod tytułem “RIP Samsung” występują skąpo ubrane modelki Playboy’a, które niszczą Samsungi Fold z charakterystyczną tapetą za pomocą wielkiego młota. Efektownie i cóż… seksownie. Zresztą, zobaczcie sami:

Escobar, Inc. przyjmuje już teraz zamówienia na Escobar Fold 2 za 399 $. Moglibyśmy wrzucić tutaj nawet link, ale znając historię z Escobar Fold 1, wolimy nie przykładać się do tego bardzo szemranego biznesu. Jeżeli jednak ktoś ma nadwyżkę 1600 zł i będzie chciał ją spożytkować w ten sposób, niech da nam znać.

Wieści z Rozładowani.pl